شیبا اینو (SHIB) به طور ناگهانی در یک ساعت 7 درصد افزایش یافت، این چیزی است که اتفاق افتاد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، Shiba Inu (SHIB) در یک ساعت یک افزایش قابل توجه 7 درصدی را تجربه کرد و در بهبودی گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال برجسته شد.

این افزایش به ویژه قابل توجه است زیرا بدون تأثیر هیچ خبر یا اطلاعیه مهمی در آخر هفته رخ داد و عوامل فنی به عنوان کاتالیزور اصلی اشاره کرد.

تحلیل تکنیکال نقش مهمی در بازار ارزهای دیجیتال ایفا می کند، جایی که تغییرات قیمت اغلب به الگوها، روندها و شاخص ها نسبت داده می شود تا اخبار اساسی. به نظر می رسد افزایش 7 درصدی SHIB ناشی از چنین عوامل فنی باشد.

معامله گران و تحلیلگران مشاهده کردند که قیمت SHIB به شدت از سطح حمایت کلیدی افزایش یافت. این نشانه فروش بیش از حد توکن در کوتاه مدت است. قیمت SHIB از هفته گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا معامله گران مشتاقانه منتظر یک حرکت قاطع هستند.

نمای معاملاتی
نمودار ساعتی SHIB/USD، اعتبار: TradingView

همانطور که در نمودار ساعتی مشاهده می شود، شیبا اینو سه شمعدان ساعتی سبز عظیم را پس از رسیدن قیمت به کمترین سطح حمایت در 0.00002155 دلار ثبت کرد. در ساعت پایانی، شیبا اینو یک شمع سبز بزرگ آزاد کرد. قیمت آن به 0.00002395 دلار رسید که بالاترین قیمت در چهار ساعت گذشته است.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 5.52% افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00002357 دلار رسیده است.

بازار کلی کریپتو در حال نشان دادن نشانه هایی از بهبود است، به طوری که بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده اصلی جایگاه از دست رفته را بازیافتند.

این بهبود احساسات مثبتی را در بین سرمایه گذاران ایجاد کرد که ممکن است به افزایش سریع قیمت SHIB کمک کرده باشد. خوش‌بینی بازار همراه با شاخص‌های فنی SHIB طوفانی عالی برای افزایش ارزش توکن ایجاد کرد.

در حالی که SHIB به ترسیم مسیر خود ادامه می دهد، معامله گران با دقت حرکت قیمت به سمت سطوح مقاومت بعدی را به دلیل حدس و گمان در مورد افزایش قیمت SHIB در روزهای آینده مشاهده می کنند.

این هفتهایالات متحده داده های کلیدی CPI را برای ماه آوریل منتشر می کند، یک رویداد کلان اقتصادی که می تواند باعث نوسان در بازارهای ارزهای دیجیتال شود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید