شیبا اینو (SHIB) با استقبال شیباریوم از ShibaSwap 8 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) امروز در یک غوغای بزرگ است، زیرا توکن بیش از 8 درصد جهش کرد و به شتاب گسترده بازار پیوست. فراتر از احساسات کلی بازار، احیای شیبا اینو هیجان اطراف شیباریوممحلول جرم گیری لایه 2.

ShibaSwap در Shibarium

پروژه Shiba Inu روز چهارشنبه اعلام کرد که صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap مورد انتظار آن به سمت Shibarium در راه است. ShibaSwap DEX پیشرو مرتبط با اکوسیستم Shiba Inu است. زمانی که در سال 2021 راه اندازی شد بر روی اتریوم میزبانی شد.

اولین حضور در Shibarium یک انتقال مهم برای اکوسیستم SHIB را برجسته کرد. با میزبانی ShibaSwap در Shibarium، نوآوران پروژه در L2 اکنون یک بازار آماده برای میزبانی پروژه های خود دارند. این می تواند هجوم توسعه دهندگان به اکوسیستم را تشویق کند، که در حال حاضر یک جامعه پر جنب و جوش دارد.

ShibaSwap و بازار نوظهور آن نیز ممکن است تعداد کل تراکنش ها در Shibarium را افزایش دهند. تعداد تراکنش های روزانه در پلتفرم L2 حداقل از 20 آوریل تثبیت شده است. با مبادله‌های بیشتر در Shibarium، این معیار می‌تواند احیا کند و احتمالاً به افزایش تعداد کل توکن‌های SHIB ارسال شده برای رایت آدرس‌ها کمک کند.

احیای قیمت Shiba Inu همچنین به دلیل آگاهی از تأثیر DEX به دلیل نگرانی در مورد Shibarium است. این می تواند تا حد زیادی به کنترل عرضه SHIB در گردش و در نتیجه افزایش قیمت در طول زمان کمک کند.

قیمت SHIB: بعد کجا برویم؟

روند فعلی قیمت، قیمت شیبا اینو را در 0.00002549 دلار تثبیت کرده است، و نقطه 0.000023 دلار را که یک مانع قابل توجه برای بیش از یک ماه بوده است، شکسته است. هنگامی که توکن از این نقطه مقاومت عبور کرد، ممکن است برای بازیابی علامت 0.00003 دلار بیشتر شود.

میز 1D SHIB. منبع: CoinMarketCap

در حالی که این توکن ترکیبی از عناصر اساسی برای حمایت از این افزایش جاه طلبانه دارد، راه اندازی ShibaSwap در Shibarium می تواند چشم انداز آینده آن را به طور قابل توجهی تغییر دهد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید