شیبا اینو (SHIB) از 10 رتبه برتر خارج شد اما خوش بینی همچنان باقی است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت شیبا اینو (SHIB) هفته گذشته با هجوم سرمایه گذاران به توکن با مضمون سگ، شتاب بیشتری گرفت. خریداران با فریب «فصل میم»، SHIB را تا 0.00004575 دلار در 5 مارس افزایش دادند.

Shiba Inu در عرض چند روز 300 درصد افزایش یافت و با ارزش بازار به 10 ارز دیجیتال برتر راه یافت و جایگاه خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در صنعت کریپتو مستحکم کرد.

با این حال، SHIB اخیرا شاهد کسب سود بوده و در بین 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد.

در حال حاضر SHIB با ارزش بازار بیش از 19.08 میلیارد دلار در رتبه یازدهمین رتبه بندی ارزهای دیجیتال قرار دارد. بهمن پس از افزایش چشمگیر 15 درصدی به جایگاه دهم در ارزش بازار رسید و ارزش بازار خود را به 20.3 میلیارد دلار رساند.

اگرچه SHIB به طور موقت جایگاه خود را در بین 10 ارز دیجیتال برتر از دست داده است، اما همه امیدها برای این پروژه از بین نمی رود. در زمان نگارش این مقاله، SHIB در 24 ساعت گذشته 0.15 درصد افزایش یافته و به 0.00003239 دلار رسیده است، که نشان می دهد ممکن است توکن دوباره در حال افزایش باشد.

به گفته این تحلیلگر کریپتو، یک بهبود بالقوه برای SHIB می تواند سطح 0.000038 دلار را هدف قرار دهد. اگر این سطح با موفقیت شکسته شود علیمی تواند منجر به شکست 40 درصدی به سطح 0.000052 دلار شود.

با یک بازگشت احتمالی در چشم انداز، Shiba Inu باید بیش از 1.5 میلیارد دلار ارزش بازار اضافه کند تا بر اساس اختلاف ارزش بازار فعلی بین او و بهمن رتبه دهم، به 10 برتر برسد.

در آخر هفته، تیم Shiba Inu مقدار زیادی SHIB و همچنین BONE و LEASH را سوزاند تا عرضه توکن را کاهش دهد. 13.6 میلیارد SHIB همانطور که گزارش شده است. 19550 استخوان و 28762 LEASH توسط تیم Shiba Inu در آخر هفته سوختند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی‌های برنامه‌ریزی‌شده و ادغام Shibarium در پلتفرم‌های مختلف برای Shiba Inu مثبت است. با این حال، SHIB می‌تواند با سوار شدن بر امواج پویایی بازار به 10 تیم برتر بازگردد، اما پتانسیل آن نیاز به تحقق دارد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید