شیبا اینو (SHIB) به زیر 0.00003 دلار رسید، آیا حباب سکه میم ترکید؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم ارزهای دیجیتال با انحلال بیش از 740 میلیون دلار در بازار ترکیبی در حال کاهش است. طبق داده‌های CoinMarketCap، شیبا اینو در سمت خرید روند نزولی قرار داشت و قیمت آن 14.3 درصد کاهش یافت و از محدوده 0.00003 دلار به 0.00002793 دلار سقوط کرد.

شیبا اینو در خطر است

طبق روند تاریخی شیبا اینو، ارزش یافتن ارز دیجیتال بیشتر از از دست دادن آن طول می کشد. Memecoin ماه ها تلاش کرد تا به صفر رسید تا علامت قیمت 0.00001 دلار را به عنوان پشتیبانی تغییر دهد.

اصلاح در SHIB پس از سقوط از بالاترین قیمت سالانه خود (YTD) یعنی 0.00004534 دلار، نقطه دردناکی برای میم سکه است، که به نظر می رسد حباب ترکیده است. شکستن منطقه حمایت 0.00003 دلاری به این معنی است که روند نزولی در کوتاه مدت برقرار است. اگر این روند به درستی مهار نشود، می تواند باعث کاهش در آینده شود.

یک خط نقره ای در این اصلاح مداوم، همبستگی شیبا اینو با بیت کوین است. داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock همبستگی Shiba Inu را 0.93 نشان می‌دهد. این رقم نشان می دهد که هر تغییر قابل توجهی در روند بیت کوین می تواند باعث افزایش مشابه در شیبا اینو شود.

بانکداری بر اساس کاتالیزورهای رشد

جدای از حرکت کلی بازار که در صورت تغییر مسیر بیت کوین می تواند مثبت باشد، Shiba Inu همچنین دارای کاتالیزورهای رشد قابل اعتمادی است که می تواند برای حرکت رو به جلو از آنها استفاده کند.

یکی از آنها که توسط IntoTheBlock به نمایش گذاشته شد، موجودی هدلر است که در هفت روز گذشته 0.145 افزایش یافته و به بیش از 19 میلیارد دلار رسیده است. این معیار نشان می‌دهد که بسیاری از سرمایه‌گذاران با وجود کاهش قیمت، همچنان کیف‌های خود را نگه داشته‌اند، که نشان‌دهنده اعتماد به میم کوین است.

نرخ سوزاندن SHIB با ارسال آن به قراردادهای هوشمند نیز اخیراً افزایش قابل توجهی داشته است. این امر بر تلاش های هماهنگ جامعه برای کاهش عرضه برای افزایش ارزش گذاری در بلندمدت تاکید می کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید