شیبا اینو (SHIB) 863 درصد در شاخص اصلی افزایش یافت: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

افزایش قابل توجهی در نرخ سوزاندن رمز ارز رمزنگاری شده Shiba Inu (SHIB) مشاهده شده است. آخرین داده ها از شیبرن در 24 ساعت گذشته، نرخ سوزاندن توکن Shiba Inu به میزان خیره کننده 863.58 درصد افزایش یافت و در مجموع 107,081,056 توکن SHIB سوزانده شد. این تعداد کل توکن های SHIB سوزانده شده در هفته گذشته را به 368,456,226 می رساند.

سوزاندن توکن فرآیندی است که در آن بخشی از توکن ها به طور دائم از گردش خارج می شوند و کل عرضه را کاهش می دهند. این مکانیسم کاهش تورم برای افزایش کمیابی و افزایش بالقوه ارزش توکن استفاده می شود. یکی برای شیبا اینو پول سینه سوختگی های عمده که به دلیل عرضه بسیار زیاد آن شناخته می شود، می تواند تأثیر زیادی بر پویایی بازار داشته باشد.

عملکرد بازار Shiba Inu

با وجود نرخ سوزاندن قابل توجه آن، قیمت SHIB در روزهای اخیر نسبتا پایین باقی مانده است که نشان دهنده روندها در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال است. طبق آخرین داده‌ها، SHIB با قیمت 0.00002176 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته 0.41 درصد رشد داشته است. با این حال، حجم معاملات کاهش قابل توجهی داشت و با 56.62 درصد کاهش به 340.81 میلیون دلار رسید.

یکی دیدگاه فنیشیبا اینو تصویری ترکیبی ارائه می دهد. شاخص قدرت نسبی SHIB (RSI) 39.71 است. RSI یک نوسانگر مومنتوم است که سرعت و تغییر حرکات قیمت را اندازه گیری می کند. خوانش های زیر 30 نشان دهنده فروش بیش از حد دارایی و خوانش های بالای 70 نشان دهنده اشباع خرید است. RSI 39.71 نشان می دهد که SHIB در حال حاضر در قلمرو خنثی تا کمی نزولی قرار دارد.

در یک یادداشت خوش بینانه تر، قیمت SHIB بالاتر از میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) و میانگین متحرک ساده 200 روزه (SMA) باقی می ماند. این میانگین‌های متحرک شاخص‌هایی هستند که به طور گسترده دنبال می‌شوند و به هموار کردن حرکت قیمت در یک دوره خاص کمک می‌کنند. معاملات بالاتر از این میانگین ها معمولاً به عنوان یک علامت صعودی به معنای SHIB دیده می شود روند بلند مدت با وجود ضعف اخیر قیمت، ممکن است همچنان مثبت باشد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید