Shiba Inu (SHIB) در معیارهای کلیدی به 8.596٪ رسید – در اینجا دلیل آن است


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) شاهد افزایش گسترده در یکی از مهمترین معیارهای خود بوده است. نرخ سوزاندن توکن در 24 ساعت گذشته 8596.57 درصد افزایش یافته است. شیبرناین جدیدترین سوزاندن توکن در زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت SHIB در تلاش برای افزایش سرعت است.

در این مدت بیش از 17.7 میلیون توکن Shiba Inu سوزانده شد. علاوه بر این، حدود 410 تریلیون سکه از عرضه اولیه سوزانده شد. در زمان نگارش این مقاله، عرضه SHIB در گردش 583 میلیون توکن بود.

تیم Shiba Inu با ارسال همه این سکه‌ها به کیف پول‌های مرده و کاهش عرضه در گردش، قصد دارد تأثیر مثبتی بر قیمت و ارزش بازار داشته باشد. همچنین به اکوسیستم SHIB کمک می کند تا کارآمدتر و پایدارتر شود. علاوه بر این، سوزاندن توکن های SHIB بیشتر، نادر بودن سکه را افزایش می دهد.

این عدم توازن در عرضه و تقاضا ایجاد می‌کند و ماهیت آن را کاهش‌دهنده می‌کند. در نتیجه می تواند در بلندمدت به افزایش قیمت سکه کمک کند. با این حال، این یک سناریوی تضمینی نیست، زیرا عوامل دیگری نیز در این زمینه نقش دارند.

نمای قیمت SHIB

در حالی که جهش 8596.57 درصدی در نرخ سوزاندن توکن قابل توجه است، اما هنوز تأثیری بر قیمت SHIB نداشته است. از هم اکنون، پول سینه با قیمت 0.00001685 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 1.76 درصد کاهش داشته است. با این حال، قیمت شیبا اینو در 30 روز گذشته 32.80 درصد کاهش یافته است.

این کاهش قیمت بسیار زیاد است و باعث نگرانی جامعه شده است. روند نزولی فعلی برای SHIB است حس بازار گسترده تربازار ارزهای دیجیتال به دلیل برخی نگرانی های اقتصاد کلان در سطوح پایین باقی مانده است.

قیمت SHIB برای بازیابی از سطوح فعلی به بیش از افزایش نرخ سوزاندن رمز نیاز دارد. علاوه بر این، رویدادهای سوزاندن توکن اثرات خود را در بلندمدت باقی می‌گذارند، بنابراین ممکن است در کوتاه‌مدت شاهد تغییر قیمت عمده‌ای از سوی سکه نباشیم.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید