Shiba Inu (SHIB) 6.018٪ در معیارهای کلیدی افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) پس از چند تحول مهم شروع به ایجاد خوش بینی در جامعه خود کرده است. نرخ رایت سکه میم امروز به ازای هر سرویس ردیابی سوزاندن توکن، 6018.22 درصد افزایش یافت. شیبرن. به لطف این افزایش اخیر، بیش از 10.24 میلیون توکن SHIB در 24 ساعت گذشته سوزانده شده است.

این یک به‌روزرسانی بسیار مهم برای جامعه شیبا اینو است، زیرا بازار ارزهای دیجیتال در چند هفته گذشته در رکود باقی مانده است. دوج کوین (DOGE) رقیب از نظر قیمت معامله نیز متحمل زیان هنگفتی شد. اما پس از این افزایش میزان سوختگی، به نظر می رسد همه چیز در حال تغییر است.

برای کسانی که نمی دانند، ارسال توکن های SHIB به کیف پول های مرده یک عمل بسیار کارآمد است. در تبدیل آن به یک سکه کاهش تورم مفید است. علاوه بر این، به کارآمدتر و کارآمدتر شدن اکوسیستم کلی SHIB کمک می کند.

جامعه شیبا اینو بیش از 410 تریلیون سکه را با موفقیت سوزانده است. عرضه فعلی این سکه کمی بیش از 583 تریلیون توکن است. این اعداد برای برجسته کردن ضرورت این رویدادهای توکن سوز کافی است.

پتانسیل بازیابی قیمت SHIB

در میان این افزایش اخیر در نرخ سوختگی، قیمت SHIB نیز نشان دهنده یک بهبود بالقوه است. از زمان نوشتن این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.00001724 دلار معامله می شود. قیمت میم سکه بسیار محبوب در 24 ساعت گذشته 2.63 درصد افزایش یافت. CoinMarketCap.

جالب اینجاست که حجم معاملات 24 ساعته SHIB 27.89 درصد افزایش داشته است. افزایش حجم، که در حال حاضر 320.98 میلیون دلار است، نشان دهنده تغییر احساسات در بازار ارزهای دیجیتال است. به نظر می رسد سرمایه گذاران پس از رویدادهای اخیر نسبت به میم کوین خوش بین هستند سقوط بازار کریپتو. آنها ممکن است منتظر افزایش قیمت شیبا اینو دیگری باشند.

افزایش سریع حجم تراکنش و افزایش حجم معاملات به بهبود احتمالی از سطوح فعلی اشاره دارد. چنین تحولاتی، همراه با حمایت جامعه، پتانسیل افزایش قیمت SHIB را به سطوح بالاتر دارد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید