شیبا اینو (SHIB) تا 540٪ در افزایش فعالیت حماسی با توجه به بازیابی قیمت افزایش می یابد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، شاهد افزایش 540 درصدی در حجم معاملات عمده بود. این نشان دهنده فعالیت نهنگ است.

حجم معاملات بزرگ، مقدار کل معاملات انجام شده توسط نهنگ ها و شرکت کنندگان سازمانی را در یک روز معین تخمین می زند.

تصویر مقاله
حجم معاملات بزرگ، با حسن نیت: IntoTheBlock

افزایش بزرگ در حجم معاملات نشان دهنده افزایش فعالیت در بین بازیگران نهادی، چه خرید و چه فروش است. در این زمینه، تراکنش های بزرگ به تراکنش های بیشتر از 100000 دلار اطلاق می شود.

طبق داده های IntoTheBlock، حجم معاملات عمده شیبا اینو در 24 ساعت گذشته به 92.42 میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش 540.04 درصدی است. این معادل 5.71 تریلیون SHIB در ارز دیجیتال است.

حرکت قیمت شیبا اینو

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.00001623 دلار معامله می‌شد که در 24 ساعت گذشته 1.43 درصد کاهش داشت، زیرا بازار ارزهای دیجیتال در آستانه انتشار داده‌های اصلی در طول هفته، قیمت متفاوتی را نشان داد.

این در حالی است که تردیدها در مورد آینده سیاست پولی همچنان وجود دارد و مقامات فدرال رزرو بارها گفته اند که قبل از کاهش نرخ بهره منتظر شواهدی مبنی بر کاهش تورم خواهند بود.

مرتبط با

شیبا اینو 781٪ در سوختگی در میان برگشت قیمت SHIB افزایش می یابد

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو نیز قرار است این هفته در برابر کمیته بانکی سنا در روز سه شنبه و کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه شهادت دهد. سرمایه گذاران به دنبال سرنخ های بیشتری از اظهارات بانک مرکزی در مورد انتظارات سیاست های اقتصادی و پولی خواهند بود.

انتظار می رود چندین مقام دیگر فدرال رزرو در طول هفته سخنرانی کنند و این سخنرانی ها می توانند اطلاعات بیشتری را ارائه دهند.

در جهت صعودی، شکست قابل توجه سطوح 0.00001936 و 0.00002088 میانگین متحرک ساده روزانه 50 و 200 می تواند منادی بهبود صعودی باشد. انتظار می رود سطح 0.000012 به عنوان یک حمایت مهم در کوتاه مدت عمل کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید