Shiba Inu (SHIB) 439.9% در معیار کلیدی: جزئیات افزایش یافت


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) امروز شاهد افزایش چشمگیر یک متریک کلیدی بود. این پیشرفت زمانی اتفاق می‌افتد که میم کوین محبوب در بحبوحه سقوط اخیر بازار کریپتو با مشکل مواجه است. بر اساس آخرین داده های Shibburn، میزان سوختگی SHIB است بیرون پرید 439.9% در 24 ساعت گذشته

در این مدت بیش از 6.2 میلیون توکن شیبا اینو به کیف پول های مرده ارسال شد. این رویداد سوزاندن توکن برای توکن مهم بود زیرا می‌توانست قیمت آن را تسریع کند. اگرچه این افزایش تضمینی نیست، اما همچنان یک سیگنال مثبت برای سکه است.

فرآیند ارسال یک توکن به یک آدرس مرده، سکه را برای همیشه از عرضه در گردش خود حذف می کند. این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند به این توکن های سوخته دسترسی داشته باشد. اینها دیگر نمی توانند به سادگی خرید یا فروخته شوند یا برای معاملات استفاده شوند.

این یک فرآیند ضروری برای شیبا اینو است زیرا با افزایش کمیاب سکه‌های در گردش، از قیمت SHIB پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، به کارآمدتر و کارآمدتر شدن اکوسیستم کلی کمک می کند.

در مورد شیبا اینو، بیش از 410.72 تریلیون توکن از عرضه اولیه تا به امروز سوزانده شده است. در زمان نگارش این مقاله، عرضه فعلی در گردش دوج کوین-رقیب بیش از 583.34 تریلیون توکن است. این بدان معناست که تیم SHIB با موفقیت تلاش کرده است تا کمیاب توکن را افزایش دهد.

قیمت SHIB به چه معناست؟

در حال حاضر، میم کوین به دنبال کاهش 2.76 درصدی در 24 ساعت گذشته، با قیمت 0.00001638 دلار معامله می شود. همچنین حجم معاملات شیبا اینو کاهش یافته 24.26 درصد به 391.82 میلیون دلار. این ارقام سناریوی نگران کننده ای را برای توکن نشان می دهد.

با این حال، این روند نزولی در بازار سهام حاکم است. بازار گسترده تر. پس از سقوط اخیر، انتظار می رود بازار کمی بهبود یابد. همچنین انتظار می‌رود قیمت شیبا اینو از سطوح فعلی بهبود یابد. با افزایش اخیر نرخ سوختگی، چشم انداز SHIB چندان تیره و تار نیست.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید