Shiba Inu (SHIB) 436٪ در Keychain Whale Metric افزایش یافت


همانطور که به لطف داده های IntoTheBlock فاش شد، حجم تراکنش های عمده مربوط به ارز رمزنگاری محبوب میم شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت گذشته بیش از 400 درصد افزایش یافته است.

با بررسی عمیق‌تر داده‌ها، حجم تراکنش‌های بزرگ ۴۳۶ درصد افزایش یافت و از ۱.۴ تریلیون SHIB به ۶.۱۱ تریلیون SHIB رسید. از نظر پولی، حجم معاملات بزرگ با توکن شیبا اینو با 401.7 درصد افزایش از 42.75 میلیون دلار به 171.74 میلیون دلار افزایش یافت. به طور کلی، تعداد تراکنش‌های بزرگ، که مجموعاً حداقل 100000 دلار تعریف شده است، به 276 مورد افزایش یافت که نسبت به روز گذشته 276،119 تراکنش افزایش یافته است.

تفاوت رشد پولی و غیر نقدی در معاملات بزرگ را می توان به کاهش قیمت توکن شیبا اینو در دوره مورد بررسی نسبت داد. واقعیت این است که قیمت SHIB در 24 ساعت گذشته تقریباً 7 درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، اکنون روند کاهشی خود را ادامه داده و مجموع کاهش از ابتدای هفته را به تقریباً 15 درصد رسانده است. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.0000262 دلار معامله می شود.

منبع: به بلوک

گاو نر، خرس و نهنگ

واضح است که افزایش تراکنش‌های عمده توکن‌ها به دلیل حرکت بسیار گسترده قیمت توکن Shiba Inu است. این احتمال وجود دارد که تعدادی از بازیگران اصلی و دارندگان SHIB با فروش توکن های خود در این کاهش نقش داشته باشند.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

اما غیرقابل انکار است که برخی از نهنگ های بزرگ SHIB کاهش قیمت توکن شیبا اینو را به عنوان یک تخفیف تلقی کردند و برعکس، تصمیم گرفتند موقعیت خود را در این توکن تقویت کنند.

چه کسی در شیبا اینو چیره خواهد شد (گاو نر، خرس یا نهنگ) شاید یکی از جالب ترین سوالات امروز در بازار ارزهای دیجیتال باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید