Shiba Inu (SHIB) 4,320٪ در جریان خالص در پشتیبانی Epic Price Recovery افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، افزایش خیره کننده 4320 درصدی در جریان خالص دارندگان بزرگ را تجربه می کند. این افزایش عظیم در زمانی بسیار مهم اتفاق می‌افتد که قیمت SHIB در تلاش است تا از سطح بحرانی میانگین متحرک روزانه (SMA) 200 عبور کند و یک روند صعودی بالقوه را نشان دهد.

با توجه به داده های زنجیره ای از IntoTheBlock، جریان خالص سهامداران عمده برای SHIB با مثبت 4320٪ افزایش یافته است. این اندازه گیری تغییر موقعیت تله گیرهای بزرگ را که اغلب “نهنگ” نامیده می شوند، ردیابی می کند. افزایش مثبت در جریان خالص، مانند مورد SHIB، ممکن است نشان دهنده تجمع بازیکنان بزرگ باشد.

افزایش قابل توجه در جریان خالص ممکن است نشان دهد که نهنگ ها خود را جلوتر از حرکات مورد انتظار بازار، مانند اطلاعیه ها یا پیشرفت های تکنولوژیکی در اکوسیستم شیبا اینو، قرار می دهند.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD: TradingView

نهنگ‌ها از اصلاح قیمت‌ها برای صرفه‌جویی در تخفیف‌ها استفاده می‌کنند. افزایش در جریان خالص همچنین همزمان با تلاش قیمت SHIB برای بازگشت به بالای سطح SMA 200 روزانه در 0.00001872 دلار است.

مرتبط با

پس از کاهش مداوم از 0.0000294 دلار در 29 می، SHIB به زیر سطح روزانه SMA 200 سقوط کرد و باعث نگرانی سرمایه‌گذارانی شد که این سطح را معیاری حیاتی برای سلامت توکن می‌دانند.

شیب زیر SMA 200 به عنوان یک سیگنال نزولی تفسیر شد. با این حال، تلاش‌های فعلی SHIB برای پیشی گرفتن از این سطح، پتانسیل حرکت قیمت قابل توجهی را در صورت ادامه حرکت نشان می‌دهد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 0.85% افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00001864 دلار رسیده است. در روزهای آتی، معامله گران از نزدیک بر عملکرد قیمت SHIB نظارت خواهند کرد تا ببینند آیا SHIB به افزایش پایدار بالاتر از SMA 200 دست خواهد یافت و حرکت صعودی جدیدی را آغاز خواهد کرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید