شیبا اینو (SHIB) در ماه جولای 150 درصد افزایش یافت


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش معاملات بوده است، به طوری که گردش مالی در معاملات آتی دائمی در توکن میم محبوب بیش از 146 درصد افزایش یافته است. بر اساس داده‌های CoinGlass، حجم معاملات مشتقات SHIB در یک بازه زمانی 24 ساعته بیش از 40 میلیون دلار بوده است و این فقط برای معاملات آتی SHIB1000 صدق می‌کند. اگر تمام مشتقات توکن Shiba Inu را در نظر بگیریم، گردش مالی بیش از 200 میلیون دلار است.

علاوه بر این، 50 درصد رشد معاملات در بازارهای نقدی SHIB ثبت شد. طبق داده های CoinMarketCap، گردش مالی توکن Shiba Inu در بازارهای نقدی بیش از 191 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته بوده است.

""
منبع: CoinGlass

مرتبط با

جالب است که رشد حجم معاملات شیبا اینو با نزدیک شدن به جولای افزایش یافت. موضوع این است که طبق روندهای تاریخی ارائه شده توسط CryptoRank، جولای ماه مثبتی برای SHIB است.

به عنوان مثال، متوسط ​​بازده ماهانه سرمایه گذاری برای Shiba Inu 5.3٪ است و در دو سال گذشته SHIB به طور مداوم ماه را با افزایش درصدی دو رقمی بسته است.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

بنابراین، این افزایش در حجم معاملات و علاقه مجدد به شیبا اینو به طور بالقوه می تواند به روند صعودی تاریخی مشاهده شده در جولای مرتبط باشد. در حالی که باید دید آیا این الگوها ادامه خواهند داشت یا خیر، بازگشت SHIB به کانون توجه با عملکرد قبلی آن برای این فصل از سال مطابقت دارد.

مرتبط با

به طور کلی، افزایش حجم معاملات نشان دهنده ادامه علاقه و حدس و گمان در مورد شیبا اینو است، به خصوص که فعالان بازار به دنبال سرمایه گذاری بر روندهای تاریخی آن هستند. هفته های آینده نشان خواهد داد که آیا SHIB می تواند این حرکت را حفظ کند و دستاوردهای مورد انتظار را به دست آورد یا خیر.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید