شیبا اینو (SHIB) 15 درصد در Epic Market Rally افزایش یافت. بعدش چی؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با الهام از سگ‌ها از رشد چشمگیر 24 ساعته برخوردار بوده و در یک تغییر قابل توجه بازار، 15 درصد افزایش یافته است. این بهبودی شدید توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده و کنجکاوی را در مورد آنچه ممکن است در آینده برای SHIB بیفتد برانگیخته است.

شیبا اینو پس از رسیدن به کمترین سطح 0.0000127 دلار در جلسه معاملاتی روز جمعه، به شدت بازگشت و روند منفی قبلی را معکوس کرد. بهبود تا زمان انتشار ادامه داشت و SHIB با افزایش 15.27 درصدی در 24 ساعت گذشته به 0.00001538 دلار رسید.

احساسات کلی در بازار ارزهای دیجیتال به طور ناگهانی بهبود یافت و به حرکت مثبت دارایی های دیجیتال مختلف از جمله SHIB کمک کرد. بر اساس داده های IntoTheBlock، دارندگان بزرگ، که اغلب به آنها “نهنگ” می گویند، افزایش فعالیت نشان دادند، که موج ورودی 197 درصدی را برای SHIB به راه انداخت و قیمت آن را بالاتر برد.

مرتبط با

جامعه شیبا اینو همچنان بسیار فعال و درگیر است و دائماً از توکن پشتیبانی می کند. Shytoshi Kusama، رهبر مستعار پروژه Shiba Inu، اولین حضور عمومی خود را در کنفرانس IVS در کیوتو انجام داد. عکس‌ها و ویدیوهای کوساما که توسط جامعه SHIB گرفته شده است به سرعت در رسانه‌های اجتماعی پخش شد.

کوساما از غرفه شیبا اینو بازدید کرد و با جامعه شیبا اینو و دیگر طرفداران رمزنگاری آمیخته شد، اما هویت خود را فاش نکرد. رهبر مرموز شیبا اینو لباس سیاه سامورایی هائوری و ماسکی به سبک بتمن به تن داشت. این شور و شوق در جامعه شیبا اینو نیز ممکن است علاقه به SHIB را احیا کرده باشد.

آینده شیبا اینو چیست؟

با بهبود شیبا اینو، بازار به دقت نمودارهای SHIB را زیر نظر دارد تا سطوح کلیدی را که می تواند حرکت بعدی قیمت را نشان دهد، مشخص کند.

با این حال، برای اینکه SHIB به روند صعودی خود ادامه دهد، بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال باید شتاب مثبت خود را حفظ کند. یک محیط بازار باثبات یا صعودی برای رشد پایدار SHIB بسیار مهم خواهد بود.

مرتبط با

بر اساس داده های IntoTheBlock، اگر قیمت SHIB به بهبود فعلی خود ادامه دهد، به مانع بزرگ بعدی بین 0.000015 دلار و 0.000019 دلار خواهد رسید، جایی که 433.96 تریلیون SHIB توسط 83560 آدرس نگهداری می شود. اگر قیمت‌های SHIB کاهش یابد، سطح 0.000014 دلار به‌عنوان حمایت متوسط ​​در نظر گرفته می‌شود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید