Shiba Inu (SHIB) شاهد یک ارتقای عمده در این معیار صعودی است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو شاهد رشد قوی و اطمینان‌بخشی در معیار اندازه متوسط ​​تراکنش بود که نشان‌دهنده حضور فزاینده نهنگ‌ها در بازار بود. با رشد این معیار، به احتمال زیاد شاهد افزایش کل معاملات بزرگ و متعاقب آن افزایش نوسانات بازار خواهیم بود.

طی هفت روز گذشته، SHIB افزایش چشمگیری در اندازه میانگین تراکنش از 42860 دلار به 25339 دلار نشان داد. در نتیجه این افزایش، پیامدهای قابل توجهی ممکن است از نظر حرکت قیمت و پویایی عمومی بازار ایجاد شود. این نشان می‌دهد که بازیگران بزرگ‌تر در حال مشارکت بیشتر در بازار شیبا اینو هستند.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

مقدار قابل توجهی از تنوع در این دوره مشاهده شد. کمترین میانگین اندازه تراکنش 8023 دلار بود. این نشان دهنده تغییرات مداوم در رفتار سرمایه گذاران است. علاوه بر این، این الگو در میانگین موجودی کیف پول SHIB نیز منعکس می شود. میانگین موجودی هفته گذشته تقریباً 18,983 دلار بود که بالاترین آن 20,442 دلار و حداقل 18,032 دلار بود.

مرتبط با

میانگین تراز ثابت به نظر می رسد، و نشان می دهد که سرمایه گذاران بزرگتر با وجود نوسانات گاه به گاه، موقعیت خود را حفظ می کنند. این می تواند پایه ای قوی برای تغییرات قیمت در آینده ایجاد کند. همچنین افزایش محسوسی در حجم معاملات بزرگ مشاهده شد. تنها در 24 ساعت گذشته 361 تراکنش بزرگ انجام شده است. بالاترین سطح در هفت روز 584 و کمترین سطح 102 بود.

این اقدام بیشتر مشارکت فزاینده بازیگران اصلی در بازار SHIB را برجسته می کند. کل حجم معاملات عمده به 11.65 تریلیون SHIB رسید که بالاترین سطح هفت روزه است که نشان دهنده نقدینگی و فعالیت بازار قابل توجه است. حجم معاملات بزرگ در روز گذشته به 6.93 تریلیون SHIB رسید. انتظار می رود که نوسانات بازار افزایش یابد زیرا نهنگ ها به انباشته شدن و تجارت مقادیر بیشتری از SHIB ادامه می دهند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید