شیبا اینو (SHIB) 2.3 تریلیون در 24 ساعت افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیش از 3.5 تریلیون شیبا اینو در 24 ساعت گذشته منتقل شد. این به معنای افزایش بیش از 2.3 تریلیون نسبت به دوره قبل است. نهنگ های SHIB به دنبال نوسانات اخیر بازار ناشی از توزیع مجدد وجوه Mt.Gox به طور فعال در حال جابجایی وجوه خود هستند. با این حال، طبق آخرین گزارش، این وجوه بلافاصله فروخته نمی شود، بنابراین بازار نباید بیش از حد دچار وحشت شود.

افزایش ناگهانی فعالیت SHIB ممکن است به دلیل همسویی مجدد پرتفوی بین سهامداران عمده باشد. بر اساس داده های IntoTheBlock، تراکنش های بزرگ با 268 تراکنش در کمتر از 24 ساعت افزایش یافت.

این افزایش قابل توجهی نسبت به کمترین میزان ثبت شده در 102 تراکنش در 26 می 2024 است که اکنون تنها چند روز دیگر باقی مانده است. شاید این افزایش فعالیت نشان دهد که نهنگ ها در حال تغییر سبد سهام خود هستند، شاید پیش از افزایش نوسانات بازار.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

حجم کل SHIB تغییر دست نیز شاهد این افزایش در معاملات بزرگ بود. با وجود تمام این فعالیت ها، قیمت SHIB نسبتاً ثابت باقی می ماند که نشان دهنده عدم واکنش چشمگیر بازار به این حرکت های بزرگ است. قیمت در حال حاضر در حدود 0.00002552 دلار در نوسان است و همان محدوده اخیر را حفظ می کند.

مرتبط با

از نمودار، دارایی معاملاتی SHIB در حول منطقه ادغام درست زیر متحرک نمایی متحرک نمایی 50 روزه در رنگ سبز و بالاتر از میانگین متحرک نمایی 100 روزه در رنگ آبی حرکت می کند. با این حال، آن را با متحرک نمایی نارنجی 200 روزه تست شده است، که منطقه مقاومت قوی را ارائه می دهد. به نظر می رسد RSI در اطراف علامت 53، که یک منطقه خنثی است، حرکت می کند.

نحوه تغییر موقعیت نهنگ‌های سرمایه‌گذار با SHIB نشان‌دهنده سطوح بالای نوسانات و احتمال حرکت قیمت‌ها در زیر است، با توجه به اینکه بازار آرام شده است. خریدهای بزرگ و شکست نهنگ ها معمولاً قبل از یک حرکت بزرگ در بازار اتفاق می افتد، بنابراین این چیزی است که همه باید به آن توجه کنند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید