آیا شیبا اینو (SHIB) ثبت شده است؟ قیمت بازدهی غیرمنتظره دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu بازگشت قابل توجهی به بازار داشت و از 50 EMA که یک سطح حمایت قوی برای دارایی در نظر گرفته می شود، رد شد. خوشبختانه SHIB ما را ناامید نکرد و به موفقیتی دست یافت که بسیاری از مردم از آن انتظار داشتند. اما مقاومت زیادی در پیش است، بنابراین حساب کردن روی یک صعود سریع ممکن است عاقلانه ترین تصمیم نباشد.

خط آبی یا متحرک نمایی 50 روزه به عنوان یک سطح پشتیبانی قابل اعتماد عمل کرد و به SHIB تقویت لازم برای تلاش برای بازگشت را داد. این بازگشت سرمایه‌گذاران را امیدوار به چرخش و اطمینان لازم برای جلوگیری از کاهش بزرگ‌تری که بیش از یک هفته پیش آغاز شد، می‌دهد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

یکی دیگر از یافته های دلگرم کننده از میانگین متحرک این است که SHIB در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه معامله می شود. قرار گرفتن بالای 100 EMA، که اغلب به عنوان یک شاخص روند میان مدت عمل می کند، ممکن است نشان دهنده این باشد که روند کلی ممکن است بیشتر به سمت بالا حرکت کند.

با این حال، متحرک نمایی 50 روزه بالاتر از قیمت فعلی است و می تواند به عنوان یک سطح مقاومت در آینده نزدیک عمل کند. همانطور که میله های حجم معاملات نشان می دهد، فعالیت معاملاتی در طول نوسانات اخیر قیمت افزایش یافته است.

مرتبط با

این افزایش حجم می تواند نشان دهنده علاقه شدید بازار باشد و اغلب به دنبال تغییرات قابل توجه قیمت است. اما برای غلبه بر موانع فعلی و تجربه یک روند صعودی طولانی مدت، SHIB به حجم بالای ثابت نیاز دارد.

همچنین RSI مقدار 50 را نشان می دهد. پتانسیل حرکت در هر دو جهت وجود دارد زیرا به نظر می رسد SHIB در یک منطقه خنثی است، نه بیش از حد خرید و نه بیش از حد فروخته شده است. افزایش RSI به 70 می تواند نشان دهنده شرایط خرید بیش از حد باشد. در حال حاضر، SHIB در وسط باقی مانده است و بعید است که هیچ سرنخی در مورد حرکت آینده به ما بدهد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید