رقیب شیبا اینو (SHIB) هشدار اصلی کلاهبرداری را صادر می کند: چه اتفاقی افتاده است؟


Floki Inu (FLOKI) یک هشدار قوی به جامعه خود صادر کرده است و سرمایه گذاران را از کلاهبرداری های احتمالی با هدف قرار دادن توکن میم محبوب آگاه می کند. بنابراین، مقام

فلوکی اینو به همه یادآوری می کند که مراقب باشند. آنها می گویند توکن های آنها فقط در بلاک چین بایننس و اتریوم قابل معامله هستند. آنها همچنین آدرس قرارداد خود را برای تأیید ارائه کردند.

مرتبط با

این اعلام در حالی منتشر می شود که نگرانی ها در مورد کلاهبرداری در فضای کریپتو افزایش یافته است. کلاهبرداران اغلب توکن های جعلی حاوی نام ها، نمادها یا آدرس هایی ایجاد می کنند که به نظر می رسد پروژه های قانونی هستند. آنها از این تاکتیک ها برای فریب سرمایه گذاران بی خبر استفاده می کنند، حتی گاهی اوقات مقادیر کمی از توکن های جعلی را به کیف پول ارسال می کنند تا آنها را قانونی جلوه دهند.

با وجود این چالش‌ها، پیشرفت مثبتی در دنیای ارزهای دیجیتال گسترده‌تر وجود دارد. گزارش های اخیر کاهش کلاهبرداری های مرتبط با ارزهای دیجیتال را در طول سال 2023 نشان می دهد.

بر اساس پلتفرم پیشرو داده بلاک چین Chainaliz، درآمدهای مرتبط با کلاهبرداری نسبت به سال قبل 29.2 درصد کاهش یافته است. این کاهش نشان دهنده افزایش آگاهی سرمایه گذاران و افزایش اقدامات امنیتی توسط پلتفرم های رمزنگاری است.

مرتبط با

از سوی دیگر، در حالی که کلاهبرداری های رمزنگاری در حال کاهش است، به نظر می رسد اشکال دیگر جرایم سایبری مانند حملات باج افزار و فعالیت بازار تاریک که شامل ارزهای رمزنگاری شده است در حال افزایش است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید