Shiba Inu (SHIB) رقیب Dogwifhat (WIF) در میان برندگان برتر هفته گذشته


فهرست

  • Dogwifhat (WIF) به پردرآمدترین ارز رمزنگاری شده در میان ارزهای دیجیتال میان رده تبدیل شده است.
  • Dogwifhat (WIF) در ماه می به نقاط عطف چشمگیر رسید

در سایه رالی Notcoin (NOT) که توسط فعالیت‌ها و جوایز درون‌بازی تقویت می‌شود، برخی از میم‌کوین‌های بزرگ بار دیگر در فهرست بهترین عملکردها قرار گرفتند. در حالی که همه نگاه‌ها دوباره به سولانا (SOL) است، Dogwifhat (WIF) در صحنه آلت‌کوین‌های متوسط ​​از همه رقبای خود بهتر عمل می‌کند.

Dogwifhat (WIF) به پردرآمدترین ارز رمزنگاری شده در میان ارزهای دیجیتال میان رده تبدیل شده است.

در طول هفت روز گذشته، ارزش Dogwifhat (WIF)، بزرگترین رمزارز میم مبتنی بر Solana، 25.9٪ افزایش یافته است. دیروز، قیمت WIF در صرافی های عمده نقطه ای به بالاترین حد هفت هفته ای به بالای 4 دلار رسید. بنابراین، WIF احتمالاً بهترین عملکرد را در هفته گذشته در میان 50 ارز دیجیتال برتر داشته است.

تصویر: CoinGecko

بنابراین، ارزش بازار Dogwifhat (WIF) بیش از 3.5 میلیارد دلار است. این نه تنها بزرگترین Ethereum L2، Arbitrum (ARB)، بلکه رمزارزهای قدیمی Cosmos (ATOM)، Kaspa (KAS) و Filecoin (FIL) را تحت الشعاع قرار داد.

Notcoin (NOT) پس از افزایش غیرمنتظره 158 درصدی در هفت روز، به بهترین عملکرد در بین 100 نفر برتر تبدیل شد. برنامه بحث‌برانگیز مبتنی بر TON با فهرست‌بندی خود در CEX و فعالیت‌های پاداش‌دهنده برای کاربران اولیه و نه دارندگان، همه سرفصل‌ها را ربود.

پایین ترین سطح اکوسیستم میم کوین سولانا (SOL) نیز هفته گذشته افزایش بسیار خوبی را نشان داد. Book of Meme (BOME) تقریباً آماده پیوستن به باشگاه 10 رقمی است، در حالی که Cat in Dogs World (MEW) طی هفت روز 80٪ افزایش یافته است.

در همین حال، Dogecoin (DOGE) 2٪ از قیمت خود را در دوره مشابه از دست داد، در حالی که Shiba Inu (SHIB) 7٪ افزایش یافت. قیمت Floki (FLOKI) تقریباً 20٪ افزایش یافت. ارزش کل بازار این دارایی برای اولین بار در چند ماه گذشته از 2.5 میلیارد دلار گذشت.

Dogwifhat (WIF) در ماه می به نقاط عطف چشمگیر رسید

می 2024 به دستاوردهای قابل توجهی برای جامعه Dogwifhat (WIF) منجر شد. این توکن با ارزش بازار برای اولین بار در تاریخ خود وارد 30 دارایی برتر شد.

مرتبط با

جامعه شروع به یادآوری خاطرات رالی سه ماهه اول 2024 با ارسال میم‌های «کلاهی هنوز بر سر دارد».

همانطور که قبلاً در U.Today توضیح داده شد، یکی دیگر از میم کوین Turbo (TURBO)، اولین میم کوین ایجاد شده توسط ChatGPT، دیروز سودهای دو رقمی را گزارش کرد که با ثبت آن در Binance Futures با اهرم 50 برابری آغاز شد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید