«بازنشانی» شیبا اینو (SHIB) در راه است: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس حجم معاملات، شیبا اینو در آستانه ورود به چرخه هفتگی بازار دیگر است. میم کوین از الگوهای حجمی تکرارشونده پیروی می کند که در ابتدای هر هفته رخ می دهد و سپس در طول هفته کاهش می یابد.

شیبا اینو ثبات نسبی را نشان داد، با افزایش محسوس در ابتدای هر هفته و سپس به تدریج کاهش یافت. این احتمالاً نشان‌دهنده یک نوع تنظیم مجدد برای دارایی است زیرا در هماهنگی با پویایی معاملات دارایی حرکت می‌کند. قیمت در حال حاضر 0.00002446 دلار معامله می شود و تا کنون بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه باقی مانده است که نشانه خوبی برای گاوها است.

بینش داده های زنجیره ای

در قیمت فعلی، 60 درصد از مالکان در سود هستند، 4 درصد در نقطه سربه سر هستند و 35 درصد در حال زیان دهی هستند. این توزیع پایه نسبتاً قوی است که بیشترین اکثریت آن به رنگ سبز است.

تمرکز دارندگان بزرگ: 73 درصد از تمام توکن‌های SHIB توسط نهنگ‌های بزرگ نگهداری می‌شوند، که نشان می‌دهد آنها می‌توانند حرکت قیمت را تعیین کنند.

تراکنش های بیش از 100000 دلار: مجموع حجم انجام شده در تراکنش های بزرگ هفته گذشته از 635.45 میلیون دلار فراتر رفت که نشان دهنده فعالیت سنگین برای بازیگران پول های بزرگ است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

در حال حاضر، احساسات کلی بازار پیرامون شیبا اینو کاملاً مثبت باقی مانده است، همانطور که توسط شاخص های زنجیره ای و مبادله ای مشهود است:

سیگنال‌های روی زنجیره: رشد شبکه با 0.32 درصد مثبت است که نشان می‌دهد SHIB شرکت‌کنندگان جدیدی خواهد دید. تراکنش های بزرگ همچنان سیگنال صعودی 3.95 درصدی را نشان می دهند که نشان دهنده علاقه بازیگران اصلی است.

مرتبط با

سیگنال‌های تغییر: قیمت هوشمند ثابت باقی می‌ماند و عدم تعادل در حجم پیشنهاد و تقاضا، قرائت بسیار منفی 0.53% را نشان می‌دهد. این نشان می دهد که تعادلی بین جریان عرضه و تقاضا در بازار وجود دارد. تمرکز مالکان بزرگ و تعداد زیادی از معاملات با ارزش بالا حاکی از روند صعودی به سمت شیبا اینو است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید