شیبا اینو (SHIB) با پیش‌بینی چرخه میم کوین توسط تحلیلگر سابق گلدمن، افزایش قیمت عمده را منتشر کرد.


Shiba Inu (SHIB)، دومین ارز دیجیتال بزرگ، بهبود اخیر بازار ارزهای دیجیتال را رهبری کرد. سود دو رقمی.

بر اساس داده‌های CoinGecko، علیرغم کاهش برخی دستاوردها، SHIB در 24 ساعت گذشته 7 درصد رشد داشته است. این باعث می شود که بهترین ارز دیجیتال در بین 20 ارز دیجیتال برتر باشد.

در واقع، SHIB ششمین ارز دیجیتال با بهترین عملکرد در بین 100 ارز برتر است. فقط Notcoin (NOT)، Arbitrum (ARB)، Optimism (OP)، MANTRA (OM) و Celestia (TIA) جلوتر از آن هستند.

البته، SHIB بسیار بهتر از سایر ارزهای رمزپایه میم است. Archrival Dogecoin تنها 2.3% در 24 ساعت گذشته اضافه کرده است. سایر سکه ها نیز سود نسبتاً کمی را ثبت کردند. در همین حال، Dogwifhat (WIF) تقریباً 6 درصد سقوط کرد و تبدیل به یکی از بزرگترین عقب‌مانده‌ها در میان ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بیش از 1 میلیارد دلار شد.

کارت

در همین حال، مراد محمودوف، تحلیلگر سابق گلدمن ساکس اظهار داشت او گفت که بازار کریپتو چرخه دیگری را تجربه خواهد کرد. او قبلاً پیشنهاد کرده بود که سرمایه‌گذاران دارایی دیجیتال باید فقط به ارزهای رمزپایه میم پایبند باشند.

در ماه آوریل، محمودوف پیش بینی کرد که پپه (PEPE) از نظر ارزش بازار از شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) پیشی خواهد گرفت. همچنین در ماه می حدس زدن همچنین تصور می شود WIF از SHIB پیشی بگیرد.

کارت

علیرغم افت بیش از 81 درصدی نسبت به بالاترین حد خود، SHIB همچنان 9.6 میلیارد دلار ارزش دارد و آن را به چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل می کند. PEPE و WIF به ترتیب در رتبه های 27 و 50 قرار دارند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید