اگر این درست باشد، قیمت شیبا اینو (SHIB) ممکن است در ماه جولای افزایش یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB)، یکی از محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری شده میم، با بدترین نتیجه از می 2022 به پایان اولین ماه تابستان رسیده است. تا پایان ژوئن، قیمت SHIB بیش از 33 درصد کاهش یافت. به ارزش 0.000017 دلار رسید.

اما این ماه رو به پایان است و ما باید به جلو حرکت کنیم، بنابراین وقت آن است که به تاریخچه قیمت نگاه کنیم تا ببینیم ماه جولای چه چیزی برای Shiba Inu ممکن است به همراه داشته باشد.

مرتبط با

در واقع دلایلی برای خوش‌بینی در جامعه SHIB در ماه جولای وجود دارد، زیرا میانگین سودآوری توکن Shiba Inu در دومین ماه تابستان 11.8٪ است، طبق داده‌های CryptoRank.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

در واقع، چند ژوئیه گذشته برای SHIB سبز بوده است، زیرا قیمت تنها 11.8 درصد در سال 2023 و 13.4 درصد در سال 2022 افزایش یافته است. بله، سال 2021، سال ظهور ارز دیجیتال میم، بسیار دردناک بود و قیمت آن تقریباً 30 درصد کاهش یافت، اما پس از رشد تقریباً پنج برابری در سه ماه گذشته رخ داد، بنابراین اصلاح بدترین نبود.

در مقایسه، ژوئن هرگز برای شیبا اینو مثبت نبود و همانطور که می بینید، تاریخ در سال 2024 تکرار شد.

""
تاریخچه قیمت شیبا اینو (SHIB): CryptoRank

مرتبط با

آیا این بدان معناست که SHIB در ماه آینده تضمین شده است؟ خیر آیا تاریخچه قیمت نقطه مرجع خوبی است؟ آره.

البته تنها چیزی که در بازار ارزهای دیجیتال مسلم است این است که هیچ چیز قطعی نیست. اما همانطور که می بینید، روندهای تاریخی قیمت SHIB هنوز هم می تواند چشم انداز خاصی را در مورد انتظارات ارائه دهد و نباید نادیده گرفته شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید