قیمت Shiba Inu (SHIB) با افزایش نرخ سوختگی 191٪ بیشتر افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول شگفت انگیز در بازار ارزهای دیجیتال، Shiba Inu (SHIB) نرخ سوخت خود را مشاهده کرد. اوج گرفتن در 24 ساعت گذشته 191.69 درصد افزایش یافته است. طبق آخرین داده های Shibburn، در این مدت 7.65 میلیون توکن SHIB سوزانده شده است. این افزایش چشمگیر در نرخ سوخت نشان دهنده کاهش قابل توجه عرضه کلی توکن است که به گمانه زنی در مورد افزایش احتمالی قیمت در آینده نزدیک دامن می زند.

بر اساس گزارش های اخیر، در مجموع 410.7 تریلیون توکن SHIB برای همیشه از گردش خارج شده است. این باعث می شود که عرضه فعلی SHIB در گردش در حدود 581.36 تریلیون توکن باشد. تلاش برای کاهش عرضه SHIB از طریق سوزاندن به عنوان یک حرکت استراتژیک برای افزایش کمبود و در نتیجه عرضه آن تلقی می شود. ارزش تغییر مکان.

شاخص های صعودی شیبا اینو

عملکرد بازار SHIB نیز به موازات افزایش نرخ سوخت مشاهده شد اقدامات مثبت. قیمت فعلی توکن 0.000009378 دلار است که نشان دهنده افزایش 2.00 درصدی در 24 ساعت گذشته است. این افزایش قیمت در ارزش بازار ارز دیجیتال نیز منعکس شده است که در همان بازه زمانی 2 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر ارزش SHIB را به 5.53 میلیارد دلار رسانده است.

افزایش علاقه باز SHIB بیشتر علاقه سرمایه گذاران به این میم کوین را برجسته می کند. بر اساس داده های Coinglass، علاقه آشکار به Shiba Inu گل سرخ در 24 ساعت گذشته با 1.64 درصد افزایش به 24.59 میلیون دلار رسید. توزیع این علاقه در صرافی های مختلف نشان می دهد که 8.81 میلیون دلار در OKX بوده است، پس از آن 7.51 میلیون دلار در Huobi و 5.91 میلیون دلار در Bitget قرار گرفته است و مابقی بین سایر پلتفرم ها توزیع شده است.

این باکره هم نرخ سوخت و هم معیارهای بازار به یک اکوسیستم قوی و رو به رشد در اطراف شیبا اینو اشاره می کنند. سرمایه گذاران و علاقه مندان به SHIB از نزدیک این پیشرفت ها را زیر نظر دارند زیرا می توانند دوره جدیدی از رشد و سودآوری را برای توکن نوید دهند. مشارکت فعال جامعه در رویدادهای سوزان و واکنش مثبت بازار به این رویدادهای سوزان نشان دهنده رشد SHIB در کوتاه مدت است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید