قیمت شیبا اینو (SHIB) در میان حمام خون 500 میلیون دلاری بازار ارز دیجیتال به صفر رسید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، توکن Shiba Inu (SHIB) در دو ساعت گذشته افت خیره کننده 22 درصدی را تجربه کرد و به پایین ترین حد ماهانه جدید سقوط کرد. در نتیجه، قیمت SHIB در 0.00000094 دلار به ازای هر توکن ثابت ماند و در میان حمام خون 500 میلیون دلاری بازار ارزهای دیجیتال، ارزش صفر را اضافه کرد.

سقوط ناگهانی ارزش SHIB بخشی از رکود گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال است. CoinGlass گزارش داد که نزدیک به نیم میلیارد دلار پوزیشن تنها در یک ساعت منحل شد و 91.3 درصد از آنها موقعیت های خرید بودند. این رویداد عظیم اهرم‌زدایی، موج‌های شوکی را در فضای کریپتو ایجاد کرد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

در میان این آشفتگی، حجم معاملات مشتقات مرتبط با SHIB 150 درصد افزایش یافت. با این حال، موقعیت های باز به طور همزمان 20 درصد کاهش یافت که نشان دهنده ویژگی کاهش اهرم این کاهش است.

شایعات در مورد ETF بیت کوین نقطه ای

به نظر می رسد که محرک این مارپیچ رو به پایین پیامی شوم از طرف Matrixport باشد. شرکت خدمات مالی کریپتو پیش‌بینی می‌کند که SEC از ژانویه 2024 به همه صادرکنندگان امکان ایجاد صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) را نمی‌دهد.

Matrixport در مورد انحلال تدریجی احتمالی در صورتی که SEC نتواند چراغ سبز نشان دهد، هشدار می دهد و تحلیلگران پیش بینی می کنند محدوده قیمت بیت کوین بین 36000 تا 38000 دلار باشد.

با نزدیک شدن به مهلت 10 ژانویه برای تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد ETF بیت کوین، بازار ارزهای دیجیتال برای افزایش نوسانات آماده می شود. با نزدیک شدن به تاریخ، اطلاعات داخلی با قابلیت اطمینان متفاوت در صنعت نفوذ می کند و فضایی از عدم اطمینان را ایجاد می کند که اعصاب فعالان بازار را در روزهای آینده آزمایش خواهد کرد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید