قیمت شیبا اینو (SHIB) وقتی روی زنجیر مشخص شود در حال انفجار است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نرخ سوختن SHIB به میزان نجومی 3400 درصد افزایش یافت و بیش از 52 میلیون توکن SHIB برای همیشه از گردش خارج شد. این مکانیسم کاهش تورم تهاجمی در مجموع 410,708,459,364,680 SHIB را از عرضه اولیه حذف کرد که نشان دهنده تغییر قابل توجهی در کمبود و ارزش بالقوه دارایی است.

عواقب چنین افزایش قابل توجهی در میزان سوختگی بسیار زیاد است. با کاهش عرضه کل، هر توکن SHIB باقیمانده ذاتا نادرتر و بالقوه ارزشمندتر می شود. این یک سناریوی اقتصادی کلاسیک است که در آن کاهش عرضه همراه با یکنواخت یا افزایش تقاضا می‌تواند منجر به افزایش قیمت شود.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

آخرین تحلیل قیمت SHIB نشان می دهد که با سطح مقاومت بحرانی معاشقه می کند. اگر عملکرد توکن را در نمودارها به دقت مشاهده کنیم، می بینیم که مقاومت ردیابی حدود 0.000008 دلار است. شکست متقاعد کننده بالاتر از این سطح می تواند نشانه آغاز یک روند صعودی باشد و به طور بالقوه منجر به افزایش قابل توجه قیمت شود.

در بخش پشتیبانی، SHIB علاقه خرید بالایی به قیمت 0.0000073 دلار پیدا کرده است. این سطح حمایت بسیار مهم است زیرا در طول تاریخ سکوی پرشی برای تغییر قیمت بوده است. دفاع قوی از این سطح می تواند اعتماد سرمایه گذار را تقویت کرده و به حفظ حرکت صعودی کمک کند.

علاوه بر این، توئیتی اخیر از Shibburn نشان داد که افزایش 160 درصدی در نرخ رایت در هفته گذشته وجود داشته است، با ارسال بیش از 102 میلیون SHIB به کیف پول های غیرقابل برگشت. این خبر این روایت را تقویت می کند که SHIB ممکن است برای یک حرکت قیمت قابل توجه آماده شود.

همانطور که SHIB به بهبودی در اطراف این سوختگی ها ادامه می دهد، پتانسیل رشد در ارزش توکن واقعی تر به نظر می رسد. ترکیبی از سوزاندن توکن‌های زنجیره‌ای و پویایی جامعه حمایت‌کننده SHIB، مثال قانع‌کننده‌ای از این موضوع است که چرا ممکن است در آستانه مشاهده «انفجار» قیمت SHIB به اوج‌های جدید باشیم.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید