Shiba Inu (SHIB) برای باز کردن چالش برای PEPE آماده می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) به شتاب صعودی خود ادامه می دهد زیرا میم کوین ها شاهد افزایش عملکرد بازار هستند. سکه میم با تم سگ در حال حاضر پیشتاز دستاوردهای اخیر است و به دنبال آن PEPE قرار دارد.

طعنه بازیگوش شیبا اینو

در پست اخیر در مقام SHIB SHIB گفت:

رقبای جدیدی در حال ظهور هستند، اما #SHIBARMY همچنان در صدر قرار دارد 🏆1. با باز بودن ردیف دوم (حتی برای دوزیستان!) موقعیت بالای سگ متعلق به ماست. #ShibaArmyStrong.

مرتبط با

ذینفعان صنعت فکر می کنند که عبارت “دوزیستان” در PEPE یک ضربه ساده است. این نشان دهنده اعتماد SHIB به حفظ موقعیت برتر خود در یک محیط رقابتی فزاینده است.

جالب اینجاست که این پست پاسخی بود به پست قبلی Poloniex Exchange که از کاربران پرسیده بود که آیا میم کوین ترجیحی آنها PEPE است یا SHIB.

عملکرد بازار SHIB در مقابل PEPE

عملکرد بازار Shiba Inu پس از افزایش 12.7 درصدی که کاردانو را از 10 برتر برتر حذف کرد، بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را مجذوب خود کرده است. این باعث خوش بینی در اکوسیستم SHIB شده است که به نظر می رسد Shiba Inu با رشد قیمت خود را به صفر برساند. نسبت

طبق داده های CoinMarketCap، Shiba Inu در حال حاضر 0.00002708 دلار قیمت دارد که در 24 ساعت گذشته 5.56 درصد افزایش یافته است. افزایش قیمت باعث شد، شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی SHIB، پس از تقریبا یک هفته سکوت، با پیامی رمزآلود صعودی درباره X به رسانه‌های اجتماعی بازگشت.

مرتبط با

در همین حال، PEPE شاهد افزایش عظیمی در ارزش گذاری خود بوده است و به طور بالقوه آماده فروش توسط نهنگ ها در بازار است. با این حال، علیرغم افزایش 2.15 درصدی به 0.00001654 دلار، با حمایت بیش از 75 درصدی افزایش در دوره هفت روز گذشته، برای Dogecoin کافی نبود که مقام اول و رتبه دوم را در اختیار SHIB قرار دهد.

صرف نظر از این، اعضای جامعه میم کوین با مضمون قورباغه نسبت به رشد بیشتر خوشبین هستند و مصمم هستند که بیشترین استفاده را از بازار گاوی ببرند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید