شیبا اینو (SHIB) به میم نمادین Dogecoin ادای احترام می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

انجمن شیبا اینو (SHIB) به میم نمادین Dogecoin ادای احترام کرده است و از میم اصلی که جرقه انقلاب ارزهای دیجیتال را به وجود آورد، ادای احترام کرده است.

این ادای احترام به دنبال درگذشت کابوسو، سگ شیبا اینو است که بیان پرسشگرش مترادف با Dogecoin و فرهنگ میم گسترده تر شد.

کابوسو، سگ دوست داشتنی که چهره اش میم ویروسی “دوج” را می دهد، در سن 18 سالگی درگذشت. سگ شیبا اینو نه تنها الهام بخش دوج کوین، شیبا اینو و سایر سکه های سگ است، بلکه به یک نماد نیز تبدیل شده است. روحیه سرگرم کننده و شاد جامعه ارزهای دیجیتال.

با انتشار خبر درگذشت او، ادای احترام از سرتاسر جهان سرازیر شد و جامعه SHIB برای احترام به میراث سگی که همه چیز را آغاز کرد، به آن پیوستند.

حساب رسمی Shiba Inu X با اذعان به تأثیر Kabosu بر دنیای اینترنت و ارزهای دیجیتال نوشت: “امروز اینترنت یک افسانه را از دست داد. از شما Kabosu برای الهام بخشیدن به نسلی از سازندگان میم و سگ‌های دوستدار متشکرم. رایگان بر روی پل رنگین کمان بدوید.”

ادای احترام شیبا اینو بسیار بیشتر از جشن گرفتن یک میم است. این در مورد شناخت سفر نوآوری مشترک و ایجاد جامعه است که کابوسو الهام گرفته است.

برای نشان دادن احترام و همبستگی، اعضای جامعه SHIB رسانه های اجتماعی را با ستایش از Kabosu پر کردند و شادی را که میم دوج به ارمغان آورد، برجسته کردند.

شیبا اینو در پیامی دیگر تایید ETF های اتریوم را به جامعه اتریوم تبریک گفت.

روز پنجشنبه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست‌های Nasdaq، CBOE و NYSE را برای فهرست کردن صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مرتبط با قیمت اتریوم تأیید کرد، که احتمالاً راه را برای معاملات اواخر امسال هموار می‌کند.

مرتبط با

“به اتریوم فرانسوی ما تبریک می‌گوییم. تایید ETH ETF‌ها یک پیروزی بزرگ برای ارزهای دیجیتال است. برای Shibarmy، راه را برای مشارکت مالی بیشتر هموار می‌کند. با هم، ما فقط بخشی از تغییر نیستیم، بلکه آن را هدایت می‌کنیم.” تیزر رسمی Shiba Inu X منتشر شد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید