شیبا اینو (SHIB) تصویر مشکلی را ترسیم می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu به ما نشان داده است که این پتانسیل را دارد که از 10 درصد صعودی و بالاتر از آستانه 50 EMA خارج شود. اما علیرغم بازیابی، داده های متعدد نشان می دهد که کافی نیست، به خصوص با توجه به اینکه در این مرحله شاهد ادامه آن نیستیم.

آخرین نمودار قیمت نشان می دهد که SHIB علیرغم شکستن میانگین متحرک نمایی 50 در تلاش برای حفظ شتاب است. افزایش حجم همراه با افزایش قیمت قابل توجه بود که نشان دهنده افزایش فعالیت معاملاتی است. با این حال، این افزایش ها ادامه پیدا نکردند، که نشان دهنده فقدان فشار خرید مداوم لازم برای رشد پایدار است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

سیگنال های روی زنجیره تصویری ترکیبی ارائه می دهند. رشد خالص شبکه و درصد آدرس‌ها در سود (“In the Money”) روند صعودی دارد که نشان‌دهنده احساسات مثبت و فعالیت شبکه است. با این حال، متریک غلظت یک روند نزولی جزئی را نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد ممکن است دارایی همچنان تحت تأثیر چند مالک بزرگ باشد که می‌تواند منجر به دستکاری قیمت یا فروش ناگهانی شود.

مرتبط با

سیگنال های تغییر چشم انداز کمی خوش بینانه تر ارائه می دهند. متریک هوشمند قیمت و عدم تعادل حجم پیشنهاد و تقاضا صعودی هستند که نشان می دهد فعالیت معاملاتی در بورس در حال حاضر مثبت است. به طور خاص، عدم تعادل حجم پیشنهاد و تقاضا یک روند صعودی قابل توجه 6.69٪ را نشان می دهد که ممکن است نشان دهنده تقاضای قوی در سطوح قیمت فعلی باشد.

با وجود این شاخص‌های مثبت، عدم حرکت قیمت و سیگنال تمرکز نزولی بر چالش‌های پیش روی SHIB تاکید می‌کند. برای یک روند صعودی مصمم تر، SHIB باید از مقاومت 200 EMA عبور کند و علاقه خرید پایدار را جذب کند. شرایط بازار گسترده‌تر نیز نقش کلیدی در تعیین اینکه آیا SHIB می‌تواند از شتاب اخیر خود استفاده کند یا خیر، بازی خواهد کرد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید