شیبا اینو (SHIB) به 0.00001 دلار افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همه ما به Shiba Inu امیدوار بودیم، اما این دارایی نتوانست از آستانه 200 EMA بالا برود و در حال حاضر روند نزولی دارد و قیمت آن به احتمال زیاد به سطح 0.00001 دلار کاهش می یابد. اما دلیلی برای وحشت وجود ندارد.

Shiba Inu اخیراً وضعیت خوبی نداشته است زیرا تغییرات قیمت منفی بوده است و بازار نتوانسته سودهای عمده ای را حفظ کند. شاخص های فنی، به ویژه 200 EMA، که در گذشته به عنوان پشتیبان عمل می کرد، سطح مقاومت موثری را ارائه کرده است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

مسیر کمترین مقاومت رو به پایین است و SHIB را به دلیل ناتوانی در حرکت بالای این آستانه در موقعیتی پرخطر قرار می دهد. از سوی دیگر، این روند نزولی ممکن است به جای ایجاد بحران، یک فرصت باشد. از لحاظ تاریخی، چنین کاهش‌های شدید اغلب با دوره‌هایی از انباشت همراه بوده است، جایی که سرمایه‌گذاران از قیمت‌های پایین برای ایجاد موقعیت‌ها استفاده می‌کنند.

سرمایه گذاران بزرگتر یا نهنگ هایی که از احتمال سودهای آتی آگاه هستند و کمتر نگران نوسانات موقتی هستند، مستعد این الگو هستند. ما باید انتظار داشته باشیم که با نزدیک شدن SHIB به سطح 0.00001 دلار، شاهد انباشت قابل توجهی از این سرمایه گذاران بزرگ باشیم.

مرتبط با

علاوه بر این، حال و هوای فعلی بازار نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران کوچک‌تر، که گاهی اوقات به عنوان دست‌های متزلزل توصیف می‌شوند، ممکن است به دلیل نگرانی در مورد ضررهای اضافی، دارایی‌های خود را نقد کنند. اگرچه ممکن است در نتیجه این فشار فروش، کاهش قیمت مختصری وجود داشته باشد، سرمایه گذاران بلندمدت ممکن است خود را با فرصتی عالی برای خرید بیابند.

با خروج این بازیکنان با تجربه کمتر، نهنگ های با تجربه تری وارد بازار می شوند، عرضه را کاهش می دهند و به طور بالقوه باعث افزایش مجدد قیمت ها می شوند. علیرغم چشم انداز کوتاه مدت به ظاهر وخیم SHIB، مهم است که به یاد داشته باشیم که اصول اساسی و سلامت کلی بازار هنوز بسیار مهم هستند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید