Shiba Inu (SHIB) اکنون در کنار این سکه ها برای مشتریان Robinhood در نیویورک در دسترس است


پلتفرم کارگزاری محبوب رمزارز رابینهود، اعلام کرد او گفت که Shiba Inu (SHIB)، دومین ارز دیجیتال بزرگ میم، اکنون در دسترس ساکنان ایالت نیویورک است.

Avalanche (AVAX) و Compound (COMP) نیز در این ایالت پشتیبانی می شوند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodaySHIB برای اولین بار در آوریل 2022 در Robinhood همراه با COMP قرار گرفت. AVAX در ماه می به پلتفرم کارگزاری محبوب اضافه شد.

نیویورک، بزرگترین مرکز مالی جهان، مدت هاست که به دلیل قوانین سختگیرانه رمزنگاری خود شناخته شده است. در سال 2015، برنامه Bitlicense را راه‌اندازی کرد که شرکت‌های ارز دیجیتال را از فعالیت در ایالت بدون دریافت مجوز مطلوب منع می‌کند. در واقع، تعداد بسیار کمی از شرکت ها موفق به دریافت مجوز BitLicense شدند.

منتقدان استدلال می کنند که چنین رویکرد سنگینی نوآوری را در نیویورک خفه می کند زیرا بسیاری از شرکت ها قادر به فعالیت در این ایالت نیستند. در اوایل سال جاری، دفتر کنترل ایالت نیویورک توماس دی ناپولی کارآیی رژیم بحث برانگیز Bitlicense را زیر سوال برد.

سال گذشته، دولت با سیاست‌های جدید فهرست‌بندی ارزهای دیجیتال، رویکرد سخت‌گیرانه خود را نسبت به ارزهای دیجیتال سخت‌تر کرد. به خصوص XRP و Litecoin از جمله ارزهای رمزنگاری شده بودند. مستثنی شده است از فهرست سبز روشن توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک.

Robinhood که اولین قدم خود را در صنعت کریپتو در اوایل سال 2019 برداشت، در ژانویه 2019 موفق به دریافت BitLicense شد.

در سال 2022، بخش ارزهای دیجیتال Robinhood به دلیل عدم رعایت قوانین امنیت سایبری و پولشویی با جریمه 30 میلیون دلاری روبرو شد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید