اگر این اتفاق بیفتد، شیبا اینو (SHIB) می تواند جایگزین کاردانو در 10 مورد برتر شود.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) بیش از 24 ساعت در حالت بازیابی صعودی بوده است. با کمال تعجب، نهنگ‌های این توکن به امید تداوم رالی کلی، 1.5 تریلیون SHIB در 24 ساعت گذشته جابه‌جا شده‌اند. طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت 0.00002544 دلار، 2.56 درصد افزایش داشت.

پروژه Meme coin قصد دارد در صورتی که بتواند نرخ رشد خود را حفظ کند، دوباره وارد 10 سکه برتر از نظر ارزش بازار شود. با داده های فعلی، ارزش بازار آن بیش از 2 درصد افزایش یافته و به 14,943,256,400 دلار رسیده است و یازدهمین سکه بزرگ است.

آنچه در حال حاضر بین شیبا اینو و رتبه بندی نخبگان قرار دارد کاردانو (ADA) است. ارزش کاردانو در حال حاضر 16,808,756,296 دلار است. در حالی که تفاوت بین هر دو پروتکل هنوز قابل توجه است، Shiba Inu نرخ رشد بالاتری دارد که در صورت حفظ، می‌تواند به تسریع در مناقصه رتبه‌بندی کمک کند.

Shiba Inu اخیراً همه احتمالات اصلی را دوباره آزمایش کرده است. قبل از رسیدن به قیمت فعلی خود، توانست از پایین ترین قیمت هفتگی 0.000023 دلار به قیمت بالای 0.000028 دلار برسد.

تلاش عملکرد بهبود یافته شیبا اینو

جدا از اقدام برای آزمایش مجدد 10 رتبه بندی ارزهای دیجیتال برتر، شیبا اینو اهداف فوری تری دارد. Memecoin اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد یک هارد فورک از محلول مقیاس‌پذیری لایه ۲ Shibarium خود را پیاده‌سازی کند. این ارتقاء بزرگ قرار است در تاریخ 20 می در شبکه اصلی منتشر شود.

هنوز مشخص نیست که هارد فورک چگونه بر درایو کاهش تورم SHIB تأثیر می گذارد. با این حال، توسعه دهندگان اصلی نشان داده اند که چگونه هارد فورک به افزایش زمان پردازش بلوک کمک می کند. علاوه بر این، ساختار نامتعادل هزینه که در ساعات شلوغی رخ می دهد نیز حل خواهد شد.

طرفداران هارد فورک Shiba Inu خوشبین هستند که این ارتقا باعث افزایش کارایی و افزایش تقاضا می شود که در دراز مدت برای SHIB مفید خواهد بود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید