اگر تاریخچه قیمت تایید شود، شیبا اینو (SHIB) می تواند شاهد افزایش 100 درصدی دیوانه کننده باشد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علاقه مندان به کریپتو به دقت تغییرات احتمالی قیمت را زیر نظر دارند شیبا اینو (SHIB) زیرا داده های تاریخی حاکی از تغییر قابل توجه در ماه مه است. با توجه به بینش های دریافتی CryptoRankاحتمال نوسانات قابل توجهی در ارزش SHIB با پتانسیل دو برابر شدن بر اساس عملکرد گذشته وجود دارد.

داده ها نشان می دهد که ماه مه از لحاظ تاریخی یک ماه با نوسانات قابل توجه بوده است. STR. میانگین سودآوری 99.3 درصد است که نشان دهنده انتظار افزایش قابل توجه ارزش است. در قیمت فعلی 0.0000243 دلار، این می تواند به معنای حداقل قیمت 0.000048 دلار برای هر توکن باشد.

با این حال، به سرمایه گذاران توصیه می شود که مراقب باشند. در حالی که میانگین سودآوری تصویری خوش بینانه ارائه می دهد، مقیاس وسیع تر سودآوری متوسط ​​چشم انداز ضعیف تری را ارائه می دهد. با تنها سه دوره ماه می در تاریخ SHIB، توکن رشد و کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است. در حالی که افزایش قابل توجه 355.4 درصدی در ماه مه 2021 وجود داشت، کاهش هایی از 15.4 درصد به 42.1 درصد در سال های بعد مشاهده شد.

""
بازده ماهانه SHIB CryptoRank

از آنجایی که سرمایه گذاران نتایج بالقوه را ارزیابی می کنند، مهم است که نوسانات ذاتی بازار ارزهای دیجیتال را در نظر بگیریم. عملکرد گذشته بینش‌هایی را ارائه می‌کند، اما پیش‌بینی‌کننده دقیق حرکات آینده نیست.

راه های زیادی برای مشاهده این داده ها وجود دارد. از یک سو، SHIB در دو سال گذشته پویایی بسیار منفی را در پنجمین ماه سال از خود نشان داده است. از طرفی تاریخ قیمت شیبا اینو همچنین در ماه مه 2021 ظهور بسیار حماسی را تجربه کرد.

در هر صورت، چیز زیادی در بازار کریپتو مشخص نیست، اما جالب تر است که ببینیم قیمت آن در کدام مسیر قرار می گیرد. شیبا اینو این توکن در ماه می خریداری خواهد شد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید