شیبا اینو (SHIB) می تواند رکوردهای بزرگی را در این ماه بشکند، در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) علیرغم عدم اطمینان کلی در بازار در ماه می عملکرد خوبی داشت. بر اساس داده‌های کریپتورانک، این ارز دیجیتال در ماه می 13.2 درصد رشد داشته است. این عملکرد نشان دهنده افزایش بزرگی نسبت به کاهش 15.4 درصدی ثبت شده در می 2023 است، زیرا عملاً از روند نزولی خارج شده است.

مرتبط با

این ماه سهم بزرگتری برای شیبا اینو دارد. از زمان آغاز به کار، این ارز دیجیتال هرگز بسته شدن مثبت در ماه ژوئن را ثبت نکرده است. در ژوئن 2021، توکن افت 4.75 درصدی را ثبت کرد و رکورد تاریخی را با کاهش 12 درصدی در ژوئن 2022 شکست. سال گذشته، Shiba Inu نیز ماه را 11.5 درصد کاهش داد، مسیری را برای SHIB ایجاد کرد تا در این ماه تفاوت ایجاد کند. .

تجزیه و تحلیل ماهانه شیبا اینو از طریق کریپتورانک

پویایی بازار امسال با تمام سه سال گذشته کاملاً متفاوت است. اکنون محصولات ETF بیت کوین نقطه ای در صرافی های ایالات متحده معامله می شوند. در حالی که این امر مستقیماً بر شیبا اینو تأثیر نمی گذارد، از نقدینگی کلی سازمانی پشتیبانی می کند که می تواند قیمت بیت کوین را افزایش دهد. به عنوان نشانه ای با همبستگی بالا با بیت کوین، شیبا اینو نیز آماده بهره مندی از این افزایش است.

طبق به‌روزرسانی‌های داخلی Shiba Inu، این ارز دیجیتال در این ماه پیشرفت بزرگی داشته است که می‌تواند به تلاش آن برای شکستن رکوردهای بزرگ کمک کند. برخلاف سال گذشته، شیباریوم با افزایش ارزش کل قفل شده (TVL) و برنامه های کاربردی غیرمتمرکز (dApps) کاملاً عملیاتی است که به رشد تقاضا برای SHIB کمک می کند.

مرتبط با

شیبا اینو نیز با توجه به شتاب فعلی خود در چند هفته گذشته، موقعیت خوبی برای تاریخ سازی در این ماه دارد. در حالی که SHIB اخیراً در لیست 10 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار قرار گرفته و از آن خارج شده است و جای Cardano و Avalanche را گرفته است، نشان داده است که می تواند برای جبران ضررهای فوق العاده به شتاب ثابتی دست یابد.

اگرچه هنوز خیلی زود است که بگوییم، شیبا اینو ممکن است در ماه می جهش رشد مشابهی داشته باشد تا روند شکست تاریخی خود را در ژوئن بشکند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید