Shiba Inu (SHIB) بازگشت عظیم 0.000017 دلاری حیاتی است: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو ممکن است در آستانه ورود به یک روند صعودی مناسب باشد زیرا دارایی به آرامی نزدیک به 0.0000016 دلار افزایش می یابد. پویایی قیمت فعلی حتی احتمال پیشرفت های بیشتر را با بهبود حجم SHIB نشان می دهد.

طبق نمودار، شیبا اینو در حدود 0.000016 دلار معامله می شود و نشانه های دلگرم کننده ای از بهبود احتمالی وجود دارد. به نظر می رسد SHIB پس از یک دوره نزول تثبیت شده است، همانطور که در اقدام اخیر قیمت آن که به تدریج در حال افزایش است، گواه آن است.

تصویر مقاله
نمودار SHIB/USDT توسط TradingView

قیمت روندی بالاتر از 50 EMA و سطح پشتیبانی 200 EMA دارد. موقعیت‌یابی به این روش معمولاً نشان‌دهنده مرحله ادغام است که در آن دارایی برای شکست احتمالی شتاب می‌گیرد. از آنجایی که SHIB در منطقه بیش از حد خرید نیست، ممکن است بر اساس شاخص قدرت نسبی 43، جا برای حرکت صعودی وجود داشته باشد.

پایین نمودار افزایش اخیر حجم معاملات را نشان می‌دهد، که این ایده را تایید می‌کند که SHIB در حال افزایش محبوبیت و فعالیت است، که هر دو می‌توانند قیمت سهام را افزایش دهند. اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت فعلی SHIB در بازار توسط داده های زنجیره ای ارائه شده است.

مرتبط با

Shiba Inu Leader Stocks به روز رسانی مهمی در مورد برنامه های بلند مدت SHIB ارائه می کند

57 تراکنش قابل توجه در 24 ساعت گذشته و 199 تراکنش در 5 جولای 2024 انجام شد که بالاترین سطح هفت روزه را به ثبت رساند. دارندگان اصلی به طور قابل توجهی در حال حرکت هستند که می تواند یک شاخص صعودی باشد. علاوه بر این، 1.65 تریلیون تراکنش SHIB در 24 ساعت گذشته انجام شد که اوج هفت روزه در 8 جولای 2024، 5.71 تریلیون SHIB بود.

این حجم نشان می دهد که شرکت کنندگان بزرگ احتمالاً SHIB را معامله می کنند و این می تواند تأثیر مثبتی بر قیمت ارز دیجیتال داشته باشد. از سه شاخص خنثی، دو شاخص صعودی و یک شاخص نزولی، خلاصه سیگنال احساسات عمدتا صعودی را نشان می دهد. رشد شبکه خالص خنثی نشان می دهد که علاقه به دارایی نسبتاً پایدار است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید