Shiba Inu (SHIB) موقعیت خود را در بازار به دلیل بهمن (AVAX) از دست داد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک حرکت مجدد، ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ، جایگاه خود را در بازار به بهمن (AVAX) از دست داده است.

Shiba Inu پس از سقوط از 10 رتبه اول به دلیل سود پس از افزایش خیره کننده 300 درصدی از پایان فوریه تا اوایل مارس، در رتبه 11 بازار باقی ماند.

علیرغم فروش برفی که در پی آن رخ داد، شیبا اینو رتبه خود را به شدت حفظ کرد و در تمام مدت در جایگاه یازدهم باقی ماند.

با این حال، عزم شیبا اینو زمانی مورد آزمایش قرار گرفت که Avalanche از او گذشت و به رتبه دوازدهم در رتبه‌بندی بازار کریپتو صعود کرد.

کاهش شیبا اینو در رتبه‌بندی با کاهش بیشتر بازار همزمان است، به طوری که SHIB تقریباً 4 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است. این کاهش به دنبال کسب سود پس از رسیدن قیمت SHIB به 0.00002684 دلار در جلسه معاملاتی امروز است.

رتبه بندی بازار، با حسن نیت: CoinMarketCap
رتبه بندی بازار، با حسن نیت: CoinMarketCap

قیمت‌های کریپتو در اوایل هفته در میان خوش‌بینی مجدد و نشانه‌هایی از پیشرفت در جهت تایید آمریکا از صندوق‌های قابل معامله در بورس که مستقیماً در اتریوم سرمایه‌گذاری می‌کنند، افزایش یافت.

مرتبط با

قیمت SHIB با توجه به بازار افزایش یافت، اما با نرخ کمتر. SHIB در حال حاضر 5.15 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است زیرا سودهای آن به دلیل سد سخت روزانه MA 50 نزدیک به 0.000025 دلار کاهش یافته است.

در هفته‌های اخیر، به‌ویژه از اواسط آوریل، قیمت شیبا اینو توسط سد SMA 50 روزانه محدود شده است. شیبا اینو پیوسته با نبردی فراتر از این سطح روبرو بوده است. اما گاوها قبل از مواجهه با مقاومت در 20 می تلاش موفقیت آمیزی انجام دادند.

در مقایسه، ارزش بهمن در هفته گذشته بیش از 18 درصد افزایش یافت. طبق داده های CoinMarketCap، این رشد باعث شده است که AVAX با ارزش بازار فعلی 15.6 میلیارد دلار، در مقایسه با ارزش بازار فعلی Shiba Inu که 14.8 میلیارد دلار است، از SHIB پیشی بگیرد.

مرتبط با

همانطور که سناریوی بازار آشکار می شود، همه نگاه ها به این خواهد بود که آیا Shiba Inu می تواند به صعود خود از سد چالش برانگیز روزانه MA 50 ادامه دهد یا خیر. باید دید که آیا SHIB می‌تواند جایگاه خود را بازیابی کند یا AVAX به صعود خود در رتبه‌بندی ادامه خواهد داد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید