شیبا اینو (SHIB) با انقراض نهنگ ها، اندازه اصلی خود را 84 درصد از دست می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در گزارش اخیر، داده‌های IntoTheBlock کاهش قابل توجهی در حجم معاملات عمده ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) الهام گرفته از میم را نشان داد.

در 48 ساعت گذشته، حجم این تراکنش‌ها که با انتقال بیش از 100000 دلار مشخص می‌شود، 83.77 درصد کاهش یافته است. این کاهش تنها مربوط به 1.89 تریلیون توکن SHIB از 11.65 تریلیون توکن SHIB است. از نظر پولی، این کاهش حتی بارزتر است. 85.2 درصد از 321.63 میلیون دلار به 47.69 میلیون دلار کاهش یافت. قیمت شیبا اینو در این مدت 2.4 درصد کاهش یافت.

مرتبط با

همچنین کاهش چشمگیری در تعداد تراکنش‌های بزرگ مشاهده شد و در دوره دو روزه از 584 به 99 رسید.

""
منبع: به بلوک

معاملات بزرگ اغلب نشان دهنده اقدامات نهنگ ها و بازیگران نهادی در بازار است. کاهش این معاملات نشان دهنده کاهش قابل توجه فعالیت این بازیگران اصلی در اکوسیستم شیبا اینو است.

نمای قیمت شیبا اینو (SHIB).

صادقانه بگویم، کاهش فعالیت نهنگ ها با SHIB منفی تلقی می شود، اما دلایل ممکن است اینطور نباشد. مشخص است که بازیگران بزرگ تمایل دارند در دوره‌های آرام بازار و نمودارهای قیمتی موضع بگیرند.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

در یک ماه و نیم گذشته، قیمت SHIB به طور قابل توجهی از نوسانات کاهش یافته است و عمدتاً به صورت جانبی معامله می شود. با وجود این، قیمت شیبا اینو روند صعودی را نشان می دهد و به طور فزاینده ای پایین تر را ثبت می کند. این را می توان نشانه مثبتی دانست.

مرتبط با

در این زمینه، می توان تصور کرد که نهنگ ها انباشت SHIB را به پایان رسانده اند و حرکت بزرگی برای توکن در افق است. زمان نشان خواهد داد که آیا این حرکت بالا خواهد بود یا پایین.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید