Shiba Inu (SHIB) سطح بحرانی قیمت را از دست می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جدا از همه مشکلات، شیبا اینو نتوانست موقعیت قابل توجهی بالاتر و فراتر از سطح 0.000024 دلار کسب کند و دوباره شروع به کاهش کرد و درها را به روی خرس ها باز کرد. به دنبال این کاهش اخیر، EMA های 50 روزه و 100 روزه پتانسیل یک متقاطع نزولی را دارند. در غیر این صورت، یک تصویر بد ظاهر می شود.

این موضوع باعث نگرانی سرمایه گذاران SHIB پس از سقوط توکن به زیر سطح حمایت کلیدی شده است که اخیراً در 0.000024 دلار مشاهده شده است. با توجه به اینکه باعث ایجاد روند صعودی قیمت شد، این یک سطح حمایت حیاتی بود، اما شکست اکنون توکن را به روی ریسک‌های بیشتری باز می‌کند. با قیمت فعلی 0.00002391 دلار گزارش شده، احتمال خرابی های بیشتر قریب الوقوع به نظر می رسد.

یکی دیگر از شاخص های فنی تر که باید از نزدیک تماشا کرد، میانگین های متحرک است. متحرک نمایی 50 روزه در آستانه حرکت به زیر متحرک نمایی 100 روزه است. اگرچه این یک روند نزولی نیست، اما همچنان یک سیگنال قوی از بدتر شدن روند قریب الوقوع است. چنین الگوی معمولاً یک شاخص نزولی بسیار قوی است و نشان می دهد که روند نزولی ممکن است ادامه یابد یا بدتر شود.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

کاهش اخیر در حجم معاملات نشان می دهد که خریداران علاقه ای به این سطوح ندارند. این کمبود تقاضا ممکن است بهبود SHIB و حرکت به بالای سطح قیمت 0.000024 دلار را در کوتاه مدت دشوار کند. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی به زیر سطح 50 سقوط کرد.

مرتبط با

اما هنوز مقداری امید وجود دارد. SHIB قبلاً انعطاف‌پذیر بوده است و ارزهای دیجیتال دارایی‌های فرار هستند، بنابراین احساسات بازار می‌تواند در عرض چند دقیقه معکوس شود. اگر قیمت بتواند در ناحیه پشتیبانی احتمالی بعدی و در اطراف آن (حدود 0.000021 دلار) باقی بماند، ممکن است هنوز امیدی برای حرکت صعودی وجود داشته باشد.

مثل همیشه مراقب باشید، از FOMO دوری کنید و سعی کنید آرام بمانید زیرا در حال حاضر بازار به شیوه ای بسیار غیرقابل پیش بینی عمل می کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید