شیبا اینو (SHIB) با برگشت قیمت ناگهانی 8 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، یک افزایش ناگهانی و غیرمنتظره را تجربه کرد و قیمت خود را 8 درصد افزایش داد که توجه معامله گران و سرمایه گذاران را به خود جلب کرد.

این تغییر ناگهانی در زمان نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد و نشان دهنده تغییر قابل توجهی در احساسات برای دارندگان SHIB است.

بهبود قیمت شیبا اینو پس از چند روز کاهش که در آن ارز دیجیتال متحمل ضررهای قابل توجهی شد، اتفاق افتاد.

شیبا اینو برای سه روز متوالی سقوط کرد و منعکس کننده سقوط گسترده‌تر بازار کریپتو بود که منجر به سقوط بیت کوین به 60,822 دلار در شدیدترین فروش در بیش از یک سال گذشته شد.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

شیبا اینو در 13 آوریل به 0.00001837 دلار رسید، قبل از شروع بهبودی که تا زمان انتشار ادامه داشت.

پویایی و احساسات گسترده تر بازار ممکن است در تغییر قیمت شیبا اینو نقش داشته باشد. بازار ارزهای دیجیتال به دلیل نوساناتش شناخته شده است. قیمت‌ها اغلب تحت‌تاثیر عوامل متعددی مانند اخبار، سفته‌بازی‌های بازار و احساسات سرمایه‌گذار هستند.

تحولات یا احساسات مثبت در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال ممکن است در اقدام قیمت SHIB منعکس شود.

در یک نقطه عطف مهم، هنگ کنگ مجوزهای مشروط به مدیران دارایی برای شروع فهرست‌بندی صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین و اتریوم (ETF) داده است. این توسعه هم توکن ها و هم بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را تقویت کرده است.

بیت کوین پس از فروش شدید، با 3 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 66240 دلار بازگشت. شیبا اینو با افزایش 8 درصدی بهبود خود را به روز دوم ادامه داد و تا زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00002343 دلار معامله شد.

توکن گاز شیباریوم Bone ShibaSwap (BONE) در زمان انتشار 0.634 دلار معامله می شود که در این بازه زمانی 10 درصد افزایش یافته است. Dogekiller (LEASH) نیز سودهای مشابهی کسب کرد و در 24 ساعت گذشته 9 درصد افزایش یافت و به 429 دلار رسید.

در حالی که SHIB به رشد خود ادامه می دهد، بازار با علاقه تماشا می کند. هنوز مشخص نیست که آیا این معکوس نشان دهنده آغاز یک رالی طولانی مدت است یا فقط یک پرش گربه مرده.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید