Shiba Inu (SHIB) به افزایش 5 درصدی میم کوین منجر می شود آیا یک صفر اضافه می کند؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق داده‌های CoinMarketCap، شیبا اینو (SHIB) پس از افزایش 5.5 درصدی قیمت آن در 24 ساعت گذشته به $0.000008898، به طور شگفت‌آوری از منطقه نزولی خارج شد. با این رشد، شیبا اینو اولین رشد عمده خود را در بیش از یک هفته به ثبت رساند و بر احتمال حرکت قیمت به بالاترین سطح جدید در کوتاه مدت تاکید کرد.

نمودار قیمت SHIB 1D. منبع: CoinMarketCap

بازگشت غیرمنتظره در قیمت شیبا اینو بسیاری را متعجب کرده است که چه اتفاقی می تواند برای میم کوین بیفتد. قبلاً استاندارد جدیدی برای توکن ها در کلاس دارایی تعیین کرده است. با توجه به اینکه به طور کلی از PEPE و رقیب مستقر در Solana، BONK عقب است، این یک شاهکار نادر است.

با نگاهی به آینده، احتمال پاک شدن یک صفر دیگر موضوع اصلی بحث در اکوسیستم شیبا اینو است. بر اساس چشم انداز زنجیره فعلی، شیبا اینو هنوز در آغوش خود حرکتی را به دست نیاورده است، همانطور که حجم معاملات روزانه آن با بیش از 33 درصد کاهش به 103,074,070 دلار مشهود است.

با این حال، روند طبیعی صعودی در بازار گسترده‌تر یک تقویت بزرگ است که به SHIB کمک می‌کند تا برخی از جریان‌های ورودی سرمایه را در آینده جذب کند.

معیارهای بازیابی SHIB

در حالی که بازار کریپتو اوایل این هفته یک پایین‌ترین قیمت ماهانه جدید را آزمایش کرد، سیگنال‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که Shiba Inu در سایر زمینه‌ها فراتر از قیمت، کاهش عمده‌ای داشته است. این حوزه ها شامل سودآوری آدرس، آدرس های روزانه فعال و کاهش نرخ نوشتن پس از ماه ها افزایش قابل توجه است.

این روندهای منفی می توانند در تلاشی برای کمک به Shiba Inu برای به دست آوردن مجدد علائم قیمتی از دست رفته، مثبت شوند. مطابق با قوانین اساسی بازار، پس از یک کاهش حماسی، انتظار می رود فروشندگان آرام شوند و دوباره مرحله انباشت را آغاز کنند. برای Shiba Inu، تنظیمات قبلاً انجام شده است و کاتالیزورهای رشد فعال شده اند و او را برای رشد آتی آماده می کند.

اینکه آیا پس از پاک کردن صفر از علامت قیمت 0.00001 دلار عبور کند، اکنون تابعی از این است که آیا می تواند با مقاومت نهایی 0.000011 دلار مبارزه کند یا خیر.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید