شیبا اینو (SHIB) 4.28 درصد در شیرین کاری بازیابی قیمت غیرمعمول افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق داده‌های CoinMarketCap، Shiba Inu (SHIB) پس از خروج از منطقه نزول، پیشتاز حرکت بازیابی میم کوین است و با افزایش 4.28 درصدی به 0.0000187 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است. این اولین افزایش قیمت عمده این ارز دیجیتال از 7 ژوئن است. این روند نشان می دهد که ممکن است بدترین روزها پشت سر ما باشد.

نمودار شیبا اینو 1 بعدی. منبع: CoinMarketCap

اندازه گیری های درخشان شیبا اینو

همانطور که Shiba Inu شتاب صعودی ایجاد می کند، بسیاری از معیارهای اکوسیستم، مانند نرخ سوختن نیز افزایش می یابد. اگرچه حداقل است، اما نرخ سوزاندن شیبا اینو 44.67 درصد افزایش یافته است و در مجموع 17,259,834 SHIB به آدرس های سوزاندن مرده فرستاده شده است.

مرتبط با

یک واکنش زنجیره ای رو به رشد وجود دارد که نشان می دهد کل تراکنش های نهنگ اندازه گیری شده توسط IntoTheBlock با جهش 45.81 درصدی به 139.36 میلیون دلار در 24 ساعت رسیده است. این حس نهنگ احتکار برای سلامت کلی شیبا اینو حیاتی است.

در حالی که این معیارها نشان دهنده تغییر در احساسات است، سوالی که جامعه می پرسد این است که آیا شیبا اینو می تواند سطح مقاومت 0.00002 دلار را به عنوان حمایت بعدی در کوتاه مدت تغییر دهد یا خیر. سکه در 17 ژوئن به زیر آن نقطه سقوط کرد و کاهش غیرمعمولی را نسبت به 24.7 درصد کاهش ماه گذشته نشان داد.

شکستن سطح مقاومت فوری می تواند به آن کمک کند تا در کوتاه مدت بیشتر سطوح بالای خود را به دست آورد.

بهره گیری از شیبا اینو

شیبا اینو همیشه خود را به عنوان موجودی موقت بین سکه های سینه و موجودات عادی از نظر درآمد قرار داده است. مشخص است که در حالی که هر از گاهی نوسانات بالایی را حفظ می کند، هر از گاهی نیز مقاومت نشان می دهد.

مرتبط با

این حرکت دو وجهی یک مزیت بزرگ است که می تواند XRP را قادر سازد راه خود را دنبال کند و در دراز مدت از نفوذ بیت کوین جدا شود. رشد ابزار شیباریوم و سایر معیارهای بومی Shiba Inu نیز یک مزیت اضافه است که تقاضای توکن را افزایش می دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید