Shiba Inu (SHIB) 3.7 میلیون توکن را با افزایش 30.187 درصدی می سوزاند.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) ماه مارس را با توجه به کمپین کاهش تورم خود با روندی صعودی آغاز کرد. داده‌های Shibburn.com در حال حاضر نشان می‌دهد که نرخ نوشتن 24 ساعته 30187.99 درصد است که در مجموع 3759043 SHIB به کیف پول‌های مرده ارسال شده است.

شیبا اینو دستور کار را تعیین کرد

Shiba Inu در لیست رادار یا دیده بان اکثر اعضای انجمن قرار دارد و در میان معیارهای بسیاری که برای اندازه گیری رشد آن استفاده می شود، نرخ سوزش بیشترین ارجاع را دارد. ارز دیجیتال در مسیر کاهش تورم ثابت قرار گرفته است و افزایش جدید در عرضه کل آن بر فشار احتمالی برای افزایش قیمت بیشتر تاکید دارد.

با سوخت فعلی، مقدار کل شیبا اینو سوخته اکنون به 410,708,759,005,968 SHIB رسیده است که در مجموع 581,653,928,920,940 SHIB در گردش باقی مانده است.

نمودار رایت SHIB. منبع: Shibburn

در حالی که هنوز راه زیادی در پیش است، کاهش مازاد عرضه به عنوان راه اصلی شیبا اینو برای افزایش قیمت و بازگشت ارزش به مالکان در دراز مدت در نظر گرفته می شود. برای تقویت بیشتر این دستور کار سوزاندن Shiba Inu، تیم توسعه در نظر دارد یک پورتال رایت را به شبکه مقیاس‌پذیری لایه 2 Shibarium معرفی کند تا به طور خودکار عرضه توکن را کاهش دهد.

در حالی که جدول زمانی برای پورتال سوزاندن هنوز مشخص نیست، این انتظار به بسیاری از صاحبان SHIB کمک زیادی کرده است تا ایمان داشته باشند که آینده روشن به نظر می رسد.

قیمت شیبا اینو مختلط است

از ابتدای سال، شیبا اینو 25.12 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد روند کلی چقدر صعودی است. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت 0.00001305 دلار، 5.58 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، دست به دست می‌شود.

در حالی که نرخ سوخت همچنان یک کاتالیزور مهم است که می تواند چشم انداز قیمت را در بلندمدت تغییر دهد، اصلاحی که در حال حاضر در حال انجام است از روند کلی بازار پس از رالی التقاطی در چند هفته گذشته تقلید می کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید