Shiba Inu (SHIB) دوباره در مشکل است، آیا XRP در نهایت می تواند مقاومت 0.52 دلاری را بشکند؟ کاردانو (ADA) اجازه ندارد به حزب گاو نر بپیوندد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • XRP به سمت بالا در حال اجرا است
  • کاردانو همچنان افسرده است

Shiba Inu به زیر علامت 50 EMA سقوط کرده است که یک سطح پشتیبانی کلیدی برای دارایی در نظر گرفته می شود. متأسفانه، با باقی ماندن قیمت در زیر این سطح مهم، برخی از احتمالات برای Shiba Inu بسته شده است. برای اینکه SHIB به عنوان یک مدعی رشد در نظر گرفته شود، گاو نر باید SHIB را به بالای سقف فشار دهد.

افت قیمت به زیر 50 EMA یک شاخص نزولی قوی است. EMA 50 اغلب به عنوان یک سطح حمایت یا مقاومت قوی عمل می کند. شکست این نشان می دهد که فشار فروش بر علاقه خرید بیشتر است. فروش بیشتر که در طول کاهش مشاهده می شود، نشان دهنده این تغییر در احساسات است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

اگر SHIB نتواند این سطح را به دست آورد، EMA بسیار پایین‌تر 200 منطقه پشتیبانی بعدی است. علاوه بر این، شاخص های فنی نشان می دهد که ممکن است نزولی بیشتر رخ دهد. حرکت RSI به زیر 50 نشان دهنده گذار به سمت چشم انداز نزولی است. علاوه بر این، MACD یک متقاطع نزولی را به نمایش گذاشت که معمولاً نشانه آغاز کاهش بیشتر است.

همه این نشانه ها به این واقعیت اشاره دارد که خرس ها در حال کار هستند و گاو نر کار دشواری در پیش دارد. حال و هوای کلی بازار به ویژه به دلیل تغییرات قیمت مانند این بدتر می شود.

XRP به سمت بالا در حال اجرا است

XRP در چند هفته گذشته توجه بیشتری را در بازار به خود جلب نکرده است، اما پتانسیل رشد را نیز نشان می دهد و ممکن است در واقع نشان دهد که اگر سرمایه گذاران بتوانند XRP را به بالای 50 EMA برسانند، چه کاری می توانند انجام دهند. سطح قیمت 0.52 دلار

0 دلار برای XRP. آستانه 52 ثابت کرده است که یک سطح مقاومت بسیار مهم است. هنگامی که قیمت به این علامت نزدیک می شود، فشار فروش اعمال می شود و هر حرکت صعودی متوقف می شود. XRP یک بار دیگر این مانع مهم را آزمایش می کند و نرخ فعلی آن حدود 0.52 دلار است.

مرتبط با

اگر این مقاومت شکسته شود، ممکن است فرصتی برای یک روند صعودی وجود داشته باشد که علاقه و علاقه بیشتری را به توکن خواهد آورد. شاخص‌های فنی سیگنال‌های ترکیبی را برای XRP نشان می‌دهند. RSI اندکی زیر 50 معامله می شود که نشان دهنده یک موقعیت خنثی با کمی سوگیری به نفع احساسات صعودی است.

این واقعیت که خط MACD تقریباً از خط سیگنال عبور می کند نیز به عنوان یک شاخص صعودی نشان داده می شود. با این حال، حجم معاملات کم ممکن است غلبه بر مقاومت را دشوار کند، مگر اینکه فشار خرید زیادی ایجاد شود. نگرش بازار نسبت به ارزهای دیجیتال و تحولات نظارتی اخیر می تواند به تلاش ها برای بالا بردن XRP به بالای 0.52 دلار کمک کند یا مانع شود.

کاردانو همچنان افسرده است

کاردانو روزهای سختی را در بازار پشت سر می گذارد. قیمت دارایی از زمان رسیدن به اوج محلی در حدود 0.51 دلار تقریباً 11٪ کاهش یافته است. اما همیشه فرصتی برای بهبودی وجود دارد. برای این کار چند کار باید انجام شود.

در حال حاضر ADA حدود 0 دلار معامله می شود. 45 و در بالا رفتن مشکل دارند. این واقعیت که 200 و 50 EMA هر دو بالاتر از قیمت فعلی هستند نشان می دهد که روندهای بلند مدت و کوتاه مدت همچنان نزولی هستند. کاردانو باید قبل از اینکه به جمع صعودی بپیوندد، یک شکست قوی بالاتر از میانگین های متحرک ایجاد کند.

مرتبط با

در حالی که ADA در منطقه اشباع فروش نیست، فشار خرید قابل توجهی را نشان نمی دهد، همانطور که توسط RSI های اطراف 46 نشان داده شده است. حرکت RSI بالاتر از 50 می تواند نشان دهنده تغییر در حرکت و جذب خریداران بیشتری باشد. پیشرفت‌های گسترده‌تر اکوسیستم کاردانو نیز می‌تواند بسیار مهم باشد.

سرمایه‌گذاران ممکن است در نتیجه پروژه‌ها و به‌روزرسانی‌های مداوم در شبکه Cardano احساس اطمینان بیشتری کنند که ممکن است آنها را برای خرید ADA ترغیب کند. خریدها اغلب با احساسات مثبت و هیجان در مورد محصولات یا همکاری های جدید تحریک می شوند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید