شیبا اینو (SHIB) در حالت بازیابی با افزایش بهره باز


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) در حالت بازیابی عمده قرار دارد، با چندین معیار سبز رنگ که نشان دهنده بازگشت علاقه سرمایه گذاران به اکوسیستم است. در زمان نگارش این مقاله، داده‌های CoinMarketCap قیمت شیبا اینو را 0.00002245 دلار نشان می‌دهد که در 24 ساعت گذشته 2.81 درصد افزایش یافته است. سود خرید همچنان پایین است و با کاهش 5.35 درصدی حجم معاملات به 853,696,955 دلار می رسد، اما خوش بینی های خاص ثابت کرده است که افزایش بیشتری در راه است.

یکی از شاخص‌های کلیدی تجدید حیات شیبا اینو، افزایش علاقه‌های باز (OI) در 24 ساعت گذشته است. داده‌های Coinalyze نشان می‌دهد OI برای قراردادهای دائمی 31.9 میلیون دلار است که 2.61 درصد در بازه زمانی افزایش یافته است.

این علاقه باز برای سلامت و عملکرد آینده SHIB حیاتی است. این نشان می‌دهد که فراتر از خوش‌بینی بازدهی معمولی، سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر بیشتری در حال امید به رشد بیشتر ارزهای دیجیتال هستند. شیبا اینو در بحبوحه نوسانات ناشی از بازار، بحران‌های انحلال شدیدی را تجربه می‌کند.

با توجه به اینکه بهبود جامع به نظر می رسد، همان بازاری که بزرگترین مانع آن بود، اکنون می تواند به عنوان حمایت قابل توجهی عمل کند.

شیبا اینو: میزان سوختگی و فاکتور شیباریوم

برای Shiba Inu، دیگر معیارهای مهم شبکه را نمی توان در یک تلاش بازیابی عمده نادیده گرفت. نرخ سوخت و شبکه Shibarium نقش مهمی در برانگیختن مجدد علاقه سرمایه گذاران خرد به توکن دارند.

تا کنون در این هفته، نرخ رایت SHIB تا حد زیادی مثبت باقی مانده است و در حال حاضر 25.92٪ افزایش یافته است و بیش از 24 میلیون توکن از گردش حذف شده است. از سوی دیگر، تعداد تراکنش‌های شیباریوم نسبت به روزانه میلیون‌ها تراکنش مکرر در سه ماهه چهارم سال 2023 کاهش زیادی را ثبت کرد.

با این حال، این یک معیار مهم است که سلامت شبکه را در دراز مدت و استفاده و تقاضای کلی SHIB را تعیین می کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید