شیبا اینو (SHIB) توسط اسطوره بوکس مانی پاکیائو سلام کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قهرمان افسانه‌ای بوکس، مانی پاکیائو اخیراً شیبا اینو (SHIB) را به دلیل حمایت از تلاش‌های بشردوستانه بنیادش تحسین کرد. در همان زمان، Pacquiao هیجان خود را برای پلتفرم بلاک چین لایه 2 Shiba Inu، Shibarium ابراز کرد.

مرتبط با

قدردانی مانی پاکیائو از SHIB

تا این زمان، اطلاعات زیادی در مورد همکاری شیبا اینو و پاکیائو وجود نداشت.

«سلام جامعه شیب! از تعهد شما برای کمک به نیازمندان سپاسگزاریم. از حمایت مداوم شما از بنیاد Manny Pacquiao (MPF) سپاسگزاریم و ما در مورد Shibarium هیجان زده هستیم.

به طور معمول، انتظار می رود که حمایت از چهره با نفوذی مانند Pacquiao تأثیر مثبتی بر قیمت SHIB داشته باشد. این به این دلیل است که حمایت از چهره‌های با نفوذ می‌تواند به یک ارز دیجیتال اعتبار بخشد و به طور بالقوه اعتماد سرمایه‌گذاران را افزایش دهد.

با این حال، به نظر می رسد قیمت SHIB در جهت مخالف حرکت می کند. در زمان نگارش این مقاله، SHIB 0.00002672 دلار قیمت دارد که در روز گذشته 1.59 درصد کاهش داشته است. علاوه بر این، حجم معاملات با 38.9 درصد کاهش به 1.4 میلیارد دلار رسید. این نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران کاهش یافته است.

با این حال، همکاری Pacquiao با اکوسیستم Shiba Inu استانداردی را برای چگونگی استفاده از ارز دیجیتال برای اهداف بهتر تعیین می کند. از آنجایی که جهان تقاطع بین ارزهای دیجیتال و بشردوستی را تماشا می کند، افراد و شرکت های بیشتری ممکن است ابتکارات مشابهی را دنبال کنند.

تحولات مثبت در شیباریوم

پیام حسن نیت پاکیائو با تحولات مثبت در اکوسیستم شیباریوم همزمان است.

مرتبط با

طبق گزارش‌های قبلی U.Today، این شبکه اعلام کرد که زمان پل از شیباریوم به اتریوم را از هفت روز به حدود 45 دقیقه کاهش داده است. در نتیجه، خروج BONE از شیباریوم به زنجیره اتریوم بسیار سریعتر و روانتر خواهد بود.

در همین حال، شیباریوم اخیراً به نقطه عطف جدیدی رسیده است و رشد 60 درصدی در حجم تراکنش ها را ثبت کرده است. با توجه به جزئیات، حجم تراکنش از 5150 به 7930 تنها در 24 ساعت افزایش یافت که منجر به افزایش شدید کارمزد شبکه شد. تعداد توکن های BONE مورد استفاده برای پوشش این هزینه ها از 16.68 BONE به 32 BONE افزایش یافت.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید