شیبا اینو (SHIB) از صلیب سرخ بریتانیا حمایت می‌کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نفوذ شیبا اینو (SHIB) با حمایت اخیر آن به عنوان ارز اهدایی از سوی صلیب سرخ بریتانیا بیشتر می شود.

در حال رشد سرویس شیبا اینو

Shiba Inu شهرت خود را به عنوان دومین پستان بزرگ جهان با یافتن راه‌های جدید برای افزودن ارزش به صاحبان خود حفظ کرده است. همکاری بین صلیب سرخ بریتانیا و Giving Block برای پذیرش کمک‌های ارز دیجیتال، از جمله SHIB، به پیشبرد دستور کار Shiba Inu کمک می‌کند.

مرتبط با

کاربرانی که انتخاب می کنند شیبا اینو خود را به صلیب سرخ اهدا کنند، می توانند این کار را از طریق بلوک اهدایی با هزینه تقریباً 1٪ تا 3.9٪ بسته به مبلغ انجام دهند. مبلغ اهدایی برای خیر بیشتر به صورت هفتگی به صلیب سرخ بریتانیا ارسال می شود.

دیدن سازمان های بشردوستانه که از ارزهای دیجیتال استقبال می کنند غیر معمول نیست. مشخص است که صلیب سرخ، از ایالات متحده آمریکا تا سنگاپور، به ویژه با ارزهای دیجیتال گرم شده است. شیبا اینو، یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال، دارای اکوسیستم مناسبی است که می‌تواند به صلیب سرخ و کمپین جمع‌آوری کمک مالی آن در سراسر جهان کمک کند.

ادغام شیبا اینو در گزینه های پرداخت صلیب سرخ یک حرکت سودمند دوجانبه است. در حالی که SHIB ارزش بیشتری برای صاحبان خود می‌افزاید، اما در نهایت بدون توجه به گرایش سرمایه‌گذاری، پشتیبانی جریان اصلی را برای سازمان ارائه می‌کند.

SHIB بیشتر به این نیاز دارد

تیم اصلی پروتکل شیبا اینو با تلاش برای بازیابی قیمت عمده، همیشه در حال بررسی راه‌های جدیدی برای افزایش تقاضا برای دارایی دیجیتال اساسی است. اگرچه کمک‌ها یک رویداد رایگان هستند، اما می‌توانند نحوه خرج کردن شیبا اینو را نیز افزایش دهند و به افراد بیشتری دلایل بیشتری برای قدردانی از کسب و کار ارائه دهند.

مرتبط با

اثر ترکیبی این آخرین به‌روزرسانی، همراه با سایر موارد استفاده از شیباریوم، می‌تواند باعث افزایش شدید قیمت شیبا اینو در بلندمدت شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید