شیبا اینو (SHIB) صلیب طلایی را در نمودارهای ساعتی تشکیل می دهد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک شاخص فنی محبوب، صلیب طلایی نیز اخیراً در نمودارهای ساعتی شیبا اینو (SHIB) ظاهر شده است.

تلاقی طلایی زمانی اتفاق می‌افتد که میانگین متحرک کوتاه‌مدت از میانگین متحرک بلندمدت عبور کند و اغلب توسط تحلیل‌گران فنی به عنوان سیگنالی در نظر گرفته می‌شود که ممکن است یک روند صعودی قابل توجه در افق باشد.

در مثال SHIB، صلیب طلایی زمانی تشکیل شد که میانگین متحرک 50 ساعته از میانگین متحرک 200 ساعت در نمودار یک ساعته عبور کرد. این نشانه آشکاری است که قیمت های کوتاه مدت از روند بلندمدت پیشی گرفته اند.

برای SHIB، این رویداد فنی با افزایش چشمگیر 20 درصدی قیمت همزمان شد و باعث ایجاد هیجان و خوش بینی در جامعه شد.

نمای معاملاتی
نمودار ساعتی SHIB/USD، اعتبار: TradingView

شیبا اینو تا 20 درصد جهش کرد زیرا گاوها با بهبودی شدید از سد SMA 50 روزانه قبلی، که اکنون به حمایت تبدیل شده است، تثبیت شدند.

شیبا اینو از 0.00002430 دلار در 27 می شروع به صعود کرد و برای سه روز متوالی صعود کرد و در جلسه معاملاتی امروز به 0.0000294 دلار رسید.

مرتبط با

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، SHIB برخی از سودهای روزانه خود را حذف کرده است و در ساعات اخیر با 10 درصد افزایش به 0.00002735 دلار رسیده است.

در حالی که صلیب طلایی و متعاقب آن افزایش قیمت واقعا امیدوارکننده است، پیشرفت شیبا اینو، مانند سایر ارزهای دیجیتال، به عوامل مختلفی بستگی دارد. احساسات گسترده تر بازار و عوامل اقتصادی جهانی ممکن است در شکل دادن به مسیر قیمت شیبا اینو نقش داشته باشند.

تحلیلگران فنی به دنبال روند صعودی روند قیمت SHIB را از نزدیک زیر نظر دارند. اگر SHIB بتواند شتاب صعودی خود را حفظ کند و سطوح مقاومت کلیدی را بشکند، این احتمال وجود دارد که بتواند دستاوردهای مهم بیشتری را ببیند. سطح مقاومت مهم بعدی حدود 0.00003285 دلار است و شکست موفقیت آمیز این سطح می تواند راه را برای اهداف حتی بالاتر هموار کند.

با این حال، برای رسیدن به این سطح، SHIB باید قاطعانه از سطح 0.00003 دلار فراتر رفته و بالاتر از SMA 50 روزانه در 0.0000244 دلار بماند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید