شیبا اینو (SHIB) پرچم حماسی بول را نشان می‌دهد، معنی آن چیست


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) در حال حاضر در حاشیه نشسته است و برخی از شاخص ترین معیارهای آن به فروش قریب الوقوع اشاره دارد. اما علی مارتینز، تحلیلگر برجسته بازار گفت پیش بینی کرد یک روند بسیار جالب برای پول میم. بر اساس آخرین بیانیه خود، SHIB ممکن است برای بازگشت به روند صعودی خود آماده شود.

همانطور که علی مارتینز اشاره کرد، شیبا اینو روند پرچم گاو نر را در نمودار روزانه نشان می دهد. شکل گیری پرچم گاو نر یک الگوی ادامه ای است که در میانه دو افزایش قیمت بزرگ که با یک دوره تثبیت کوتاه از هم جدا شده اند، شکل می گیرد.

شیبا اینو در اوایل سال جاری روند نزولی را کاهش داد و قیمت آن تا 0.000036 دلار در ماه مارس افزایش یافت. اما روند شیبا اینو تحت فشار نااطمینانی گسترده تر بازار سقوط کرده است. این تاثیر برای آلتکوین ها، از جمله Shiba Inu، احساس شد، زیرا ETF بیت کوین نقطه ای کشش ورودی را از دست داد.

با تشکیل پرچم گاو نر، مارتینز احساس هیجان بیشتری را نشان داد. او توضیح داد که قصد دارد برای این توکن سفارش خرید به قیمت 0.000018343 دلار بدهد، و اظهار داشت که “یک شکست صعودی را هدف قرار می دهد که $SHIB را به $0.000072323 می فرستد.”

پرچم شیبا اینو بول: منبع: X/ali_charts

جاه طلبی های شیبا اینو نقش بر آب شد

Shiba Inu در حال حاضر با قیمت 0.00002108 دلار تغییر می کند که 8.71 درصد در 24 ساعت و بیش از 22 درصد در هفته گذشته کاهش یافته است. با این حال، همچنان بالا باقی ماند و 11 درصد در دوره از سال تا به امروز (YTD) افزایش یافت.

روند نزولی فعلی بازار به تغییر تمرکز پروژه از 10 رتبه برتر در رتبه بندی به بقای صرف کمک کرده است. در میان افزایش 500 درصدی کارمزد تراکنش های Shiba Inu، چشم انداز SHIB بدون تغییر باقی ماند و سرمایه گذاران عموماً شرط های ایمنی بیشتری را انتخاب کردند.

با توجه به اینکه شیباریوم به عنوان ستون اصلی خدمات و تقاضا عمل می کند، اعضای جامعه شیبا اینو امید خود را نسبت به احیای قریب الوقوع از دست نمی دهند. نمودارهای مارتینز همچنین یک تقویت کننده احساسات هستند که می توانند به طور کلی قیمت ها را افزایش دهند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید