شیبا اینو (SHIB) با یک بازگشت غیرمنتظره روبرو می شود


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

میم سکه معروف شیبا اینو (SHIB) در بازیابی مورد انتظار خود با مشکلات پیش بینی نشده ای مواجه شده است. این یک شوک برای فعالان بازار کریپتو بود که به بهبودی قوی پس از افزایش اخیر فعالیت‌های سوزاندن خوشبین بودند.

SHIB با چالش هایی مواجه است

طبق داده‌های CoinMarketCap، تا زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت 0.00001659 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته کاهش 2.9 درصدی را نشان می‌دهد. SHIB در یک ماه گذشته افت قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است.

مرتبط با

پس از رسیدن به بالای چرخه 0.00004501 دلار، SHIB به سرعت شاهد کاهش چشمگیر بود که بر نوسانات در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشت. طبق گزارش قبلی U.Today، کوین میم SHIB از همتایان خود عقب مانده است و بیش از 50 درصد از دارندگان آن ضرر کرده اند.

با این حال، SHIB اخیراً نشانه هایی از بهبود بالقوه را در یک معیار کلیدی نشان داده است. همانطور که قبلا اعلام شده بود، سوزاندن توکن SHIB در 24 ساعت گذشته 8596.57 درصد افزایش یافته است. قابل ذکر است که در این مدت بیش از 17.7 میلیون توکن شیبا اینو از گردش خارج شد. این افزایش باعث شده است تا بسیاری بر این باور باشند که میم کوین در آستانه یک بهبود قابل توجه است.

احساسات آنها بر این واقعیت استوار است که فعالیت سوزاندن باعث ایجاد کمبود برای توکن می شود. در نتیجه، در صورت ثابت ماندن یا افزایش تقاضا، انتظار می رود قیمت افزایش یابد. خوش بینی مثبت در مورد قیمت SHIB نیز توسط اعلامیه اخیر لوسی مدیر Shiba Inu حمایت شد. مدیر چندین اقدام پیشگیرانه را در رابطه با اکوسیستم، از جمله هویت بصری اصلاح شده توکن SHEB، تشریح کرد.

گام بعدی SHIB چیست؟

علیرغم ناملایمات کنونی، توجه به این نکته مهم است که SHIB در طول تاریخ مقاومت خود را در برابر ناملایمات نشان داده است.

مرتبط با

رکودهای گذشته اغلب با بهبودهای قابل توجهی همراه بوده است که ناشی از مشارکت های استراتژیک، پیشرفت های تکنولوژیکی و افزایش پذیرش بوده است.

با کمال تعجب، حجم معاملات 24 ساعته SHIB 37 درصد افزایش یافت که نشان دهنده اعتماد مجدد سرمایه گذاران است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید