Shiba Inu (SHIB) در حال حذف از فهرست در این پلتفرم: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ و چندین ارز دیجیتال اصلی در معرض خطر حذف توسط یکی از شرکت‌های تابعه پلتفرم ارز دیجیتال چند دارایی کانادایی Uphold هستند.

در اعلامیه قبلی در ماه دسامبر، Uphold دلیل خروج از فهرست را توضیح داد: «پس از بررسی دقیق، و در راستای تعهد پیش از ثبت نام که با کمیسیون اوراق بهادار انتاریو به عنوان بخشی از فرآیند ثبت نام مناسب در کانادا انجام دادیم، ما تصمیم گرفته اند دیگر از دارایی های زیر حمایت نکنند.”

SHIB، XDC، KAS، DOGE، CSPR، HBAR، XLM، ADA، INJ و VET از جمله دارایی های ردیف 3 هستند که از لیست حذف شده اند. در حالی که سپرده گذاری دارایی های مورد نظر بلافاصله متوقف شد، معاملات خرید و فروش دارایی ها تا 24 دی ماه که آخرین مهلت امروز است، تمدید شد.

بر اساس این اطلاعیه، معاملات یا تسویه دارایی های فوق در تاریخ 15 ژانویه 2024 در ساعت 23:59 UTC (19:59 EDT) به پایان می رسد.

SHIB و سایر دارندگان دارایی های رمزنگاری باید به ضرب الاجل 15 ژانویه توجه کنند زیرا دارایی های حذف شده از فهرست باقی مانده در کیف پول کاربران بلافاصله به CAD با نرخ متوسط ​​​​بازار در زمان انحلال تبدیل می شود.

SHIB در فهرست جدید بورس امتیاز می گیرد

در چیزی که ممکن است طعنه آمیز به نظر برسد، Shiba Inu در همان روزی که معامله در Uphold Canada را متوقف کرد، فهرست جدیدی دریافت کرد.

بیت به دست آوریداین شرکت اعلام کرد که یک پلتفرم تجاری جدید، Shiba Inu، اکنون در پلتفرم خود در دسترس است. حرکت فهرست به SHIB اجازه می دهد برای پرداخت در مکان های پشتیبانی شده توسط EarnBit پذیرفته شود. کاربران همچنین می توانند SHIB را در این پلتفرم خرید، فروش یا تجارت کنند.

در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با 1.95 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.0000096 دلار رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید