شیبا اینو (SHIB) در بحبوحه افزایش 5 درصدی قیمت، با لحظه بحرانی روبرو می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) با بهبود 5 درصدی قیمت خود در نقطه حساسی قرار دارد که نشان دهنده یک لحظه حساس برای ارز دیجیتال است. بر اساس گزارش CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 2.83 درصد افزایش نسبت به 24 ساعت گذشته به 0.0000176 دلار رسیده است.

هدف فوری گاوهای SHIB بازپس گیری محدوده 0.000017 تا 0.000018 دلاری است که شامل SHIB عظیم 419.58 تریلیون می شود. بر اساس داده‌های IntoTheBlock's Global Money In/Out، 419.58 تریلیون SHIB توسط 21010 آدرس در محدوده 0.000017 تا 0.000018 دلار خریداری شد.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

انتظار می رود که این محدوده فشار فروش بالایی داشته باشد زیرا بسیاری از این آدرس ها زمانی که قیمت بازار به میانگین قیمت تمام شده خود می رسد و موقعیت آنها تثبیت می شود، فروش را در نظر می گیرند. این به عنوان یک سطح مقاومت در برابر افزایش بیشتر قیمت در این سطوح عمل می کند.

نشانگر ورودی/خروجی قیمت پول محیطی (IOMAP)، یک نسخه بزرگ‌نمایی شده از شاخص ورودی/خروجی پول جهانی (IOMAP)، توضیح بیشتری در مورد اینکه مقاومت واقعی واقعاً کجاست، ارائه می‌دهد.

مرتبط با

بر اساس این شاخص، سطح 0.000018 دلار، که در آن 416.47 تریلیون SHIB توسط 10330 آدرس خریداری شد، علامت مقاومت بحرانی است.

با توجه به حجم عظیم SHIB که در این سطح به دست آمده است، فراتر از آن پیامدهای مثبتی خواهد داشت. کسب موفقیت آمیز این محدوده که در بالا مشخص شد، نه تنها حرکت فعلی SHIB را تقویت می کند، بلکه راه را برای افزایش های آینده هموار می کند.

قیمت شیبا اینو در آینده چیست؟

طبق داده های IntoTheBlock، فراتر از محدوده 0.000017 دلار تا 0.000018 دلار، مانع مهم بعدی بین 0.000019 دلار و 0.000025 دلار است. با این حال، سطح کلیدی بین 0.000018 دلار و 0.000019 دلار برای پیشبرد قیمت SHIB به این مانع حیاتی مورد نیاز است.

رسیدن به سطوح ذکر شده در بالا یک دستاورد قابل توجه برای SHIB خواهد بود و به طور بالقوه راه را برای یک روند صعودی پایدار هموار می کند.

مرتبط با

روزها و هفته های آینده برای گاوهای SHIB که قصد دارند این سطوح مهم را دوباره به دست آورند، حیاتی خواهند بود. در حالی که یک پیشرفت موفقیت آمیز می تواند نشان دهنده مرحله جدیدی از رشد و ثبات برای قیمت SHIB باشد، شکست در انجام این امر می تواند مستلزم تثبیت بیشتر باشد.

بازار به دقت عملکرد SHIB را تحت نظر خواهد داشت، زیرا این سطوح قیمتی کلیدی را طی می کند. نتیجه این تلاش تعیین خواهد کرد که آیا شیبا اینو می تواند روند صعودی خود را ادامه دهد و بر بزرگترین چالش سالانه خود غلبه کند یا خیر.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید