بازگشت چشمگیر چشمان شیبا اینو (SHIB)، یک مانع ظاهر می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) امروز چشم به جهش چشمگیری در بازار دارد زیرا بیت کوین (BTC) برای اولین بار در بیش از سه هفته گذشته به 67000 دلار بازگشت. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، شیبا اینو بخشی از احساسات صعودی را دریافت می‌کند و طی دوره هفت روزه گذشته 10 درصد افزایش یافته و به 0.00002499 دلار رسیده است. معیارهای شیبا اینو با برخی از روندهای نزولی مخالف که در زنجیره ظهور می کنند نیز روشن شده است.

میز 1D SHIB. منبع: CoinMarketCap

شیبا اینو با افزایش 0.85 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته، حرکتی کم و بیش نوسانی را ثبت کرده است. این توکن چندین بار تلاش کرد تا از محدوده قیمتی 0.00002461 تا 0.0000253 دلار عبور کند، اما موفقیت آمیز نبود.

مرتبط با

این قابل درک است، با توجه به اینکه حجم SHIB نسبتا کم است و مانعی برای افزایش قیمت ها ایجاد می کند. بر اساس داده‌های موجود در زنجیره، بیشترین کاهش در حجم توکن‌ها بود که با 36.76 درصد کاهش به 407,626,780 دلار رسید. با کاهش لحظه خرید، نشان دهنده یک روند نزولی است که می تواند قیمت ها را برای مدت طولانی تری زیر نقطه شکست 0.0000253 دلار نگه دارد.

شیبا اینو یکی از محبوب ترین سکه های میم در بازار است. تلاش های مختلفی برای بازپس گیری جایگاه خود در لیست 10 ارز دیجیتال برتر صورت گرفته است، اما چشم انداز کلی نزولی اخیراً پروتکل هایی مانند Toncoin را در این زمینه ترجیح داده است.

Shiba Inu در گذشته با ارتقاها و نقاط عطف ثبت شده در محلول مقیاس‌پذیری Layer-2 Shibarium، سرفصل‌های بسیاری را به خود اختصاص داده است. از هارد فورک Shibarium گرفته تا عرضه طولانی مدت ShibaSwap در L2، فرصت‌ها برای شکست روند کلی بازار همچنان بالاست.

مرتبط با

نهنگ های شیبا اینو همچنین نشان داده اند که آماده کمک به کاهش نقدینگی توکن در گردش هستند. همانطور که U.Today قبلا گزارش داده بود، یک نهنگ شیبا اینو پس از سه سال ناگهان به زندگی بازگشت و سودی بالغ بر 3.2 میلیون دلار داشت.

با وجود بادهای مخالف بسیاری در افق، SHIB قصد دارد انعطاف پذیری خود را در حدود 0.000025 دلار حفظ کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید